Vyřeším si to přes právníka! vzkazuje černá pasažérka, kvůli které muž zbil revizora

Autor: geo - 
20. října 2013
11:06

Drsné video napadení revizora na pražském Andělu obletělo internet. Revizor místo požadované jízdenky dostal ránu pěstí od přítele černé pasažérky, které se nechtělo čekat na příjezd policie. Žena z videa už se připravuje na možné následky a odvolává se na svého právníka.

Veronika, která pracuje jako servírka nedaleko místa, kde se incident odehrál, nešla pro nadávky daleko. Teď ale ztichla a odmítá se vyjadřovat. Rváče, který „svou přítelkyni“ před revizorem zachránil ranou pěstí do obličeje, Blesku už zapřela.  „Nevím, kdo vám řekl, že je to můj přítel,“ reagovala Veronika naštvaně.

Revizor po útoku skončil na neschopence s otřesem mozku. Největší problémy může mít právě zachránce, kterého černá pasažérka zapírá.  Případ vyšetřuje policie a tak se Veronika schovává za právníka. "Až se to bude řešit, tak si to vyřeším sama přes právníka. Víc k tomu neřeknu," sdělila Veronika reportérům tn.cz.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

ililienka ( 27. října 2013 02:36 )

souhlasim s tebou ale bohužel tady jde všem těm co jsou nahoře jenom o to jak si co nejvíc a nejrychleji nahrabat pro sebe a nějaký zákony a obyčejní lidi je vůbec nezjímají

ililienka ( 27. října 2013 02:21 )

plně souhlasím

ililienka ( 27. října 2013 02:19 )

co kecáš za p......

ililienka ( 27. října 2013 02:18 )

dalsi blb

wimr ( 21. října 2013 11:36 )

v blázinci máte různý možnosti, divím se, že tam nepluješ po dvoře v ponorce, ty blbe

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud