Porno v České televizi: Novou grafiku oslavili penisem v živém vysílání!

Penis se objevil v živém vysílání při zprávách v 16 hodin ve středu 2. října  (Autor: repro ČT)
Autor: sch - 
2. října 2013
21:46

Česká televize v pondělí slavnostně představila nový vzhled, nové znělky, zkrátka se lidem ukazuje v novém kabátě. A na svá vylepšení zřejmě chtěli diváky nenápadně upozornit ve středečním vysílání. Za moderátorem Danem Takáčem se totiž objevil v odpoledních zprávách penis!

Snaha České televize přiblížit se zahraničním jedničkám je v poslední době opravdu velká. V Událostech moderátoři před časem vyměnili stoleček a židličku za postávání u obrazovky, teď televize vyjela s dalším vylepšením.

Na diváky mrká nová grafika, houkají nové znělky, zkrátka by se dalo říci, že nový kabát koupili na pražské Pařížské! Nově vytvořený vizuál má „podtrhnout obsah,“ píše se na jejich webu.

Jestli ale podtržením obsahu bylo myšleno ukazovat v živém vysílání mužský penis, to nejspíš v konceptu obsaženo nebylo. Přesvědčit se můžete na stránkách iVysílání.

Kromě posměšných komentářů pod fotkou, která už se pomalu stává hitem internetu, se také nabízí vysvětlení, proč k takové „chybě“ došlo. O chybu, ani úmysl se údajně nejedná, neboť pánský penis pochází z dokumentu BBC. Tedy zcela nevinná záležitost. V opačném případě by jistě někoho trest neminul.

Těžko říct, čemu se kolegové Dana Takáče smějí: Jestli jemu, penisu u jeho hlavy, Báře Kroužkové, či třeba vtípku nějakého editora...Těžko říct, čemu se kolegové Dana Takáče smějí: Jestli jemu, penisu u jeho hlavy, Báře Kroužkové, či třeba vtípku nějakého editora... | repro ČT

selmalita ( 3. října 2013 09:43 )

Svůj k svému.Místo hádek a vzájemného urážení se raději podívejte,kolik lidí je v pozadí za Takáčem a kolik se jich na všem co ČT dělá podílí a to všechno musíme platit.Přitom nebýt starých pořadů nevytvoří téměř nic nového a i to stojí většinou za starou belu.

dzery ( 3. října 2013 08:13 )

A co bys potom musel být ty?

decathlonova-matka ( 3. října 2013 07:44 )

chápu tvoje touhy,taky bys chtěl čtyři ocasy, ale musíš se spokojit se svým teplým sousedem

bersimalinecka ( 3. října 2013 07:27 )

to je dobrý,neřešte to až tak - pokecáme kolem toho,nakonec ani nepůjde o ten penis na obrazovce a diskuse se stočí na Kalouska

bersimalinecka ( 3. října 2013 07:23 )

až mi vytryskly slzy ouplně to vidím v barvách

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud