Policisté zachránili mladíka v bezvědomí: Spadl do tramvajového kolejiště!

Autor: simao - 
25. září 2013
10:39

Pomáhat a chránit. Jak vypadá v praxi tohle policejní heslo, předvedli strážníci v Plzni, když zachránili život mladíkovi, který se nešťastně zranil při přebíhání tramvajového pásu. Zakopl, upadl a praštil se tak, že ztratil vědomí.

Městští strážníci z Plzně zasahovali v úterý večer u dramatické nehody. Mladík přebíhal tramvajový pás, ovšem zakopl a nekontrolovaně upadl na koleje. Praštil se tak silně, že ihned ztratil vědomí. Svědkem se přitom podle Policejního deníku stal bývalý policista, který v tu dobu seděl ve svém autě na semaforech a mířil domů za rodinou. Ihned zalarmoval své kolegy a začal boj o mladíkův život.

Z operačního střediska "měšťáků" pak urychleně dorazila dvoučlenná policejní hlídka, následovaná vozem záchranné služby. Mladík si při pádu rozbil hlavu a silně krvácel, první pomoc mu dával expolicista i náhodná kolemjdoucí. Policejní hlídka pak před příjezdem záchranky dodala potřebné obvazy, kterými pomohla zastavit krvácení. Tohle malé plzeňské drama skončilo šťastně. A podle Policejního deníku je pozitivní i to, že na místě nehody zastavovali řidiči, kteří také nabízeli svou pomoc.  

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

ivkanatka ( 25. září 2013 12:40 )

soado ( 25. září 2013 11:44 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud