Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, déšť 19°C

Masakr v Keni: Teroristé popravili těhotnou ženu (†33) před jejím přítelem!

Autor: shp - 
23. září 2013
19:22

62 mrtvých, desítky zraněných, zadržovaní rukojmí v nebezpečí. Masakr v keňském nákupním středisku patří k nejhorším nábožensky motivovaným útokům posledních let. Teroristé popravili i Elif Yavuz (†33), která měla za dva týdny rodit, před zraky jejího přítele!

Náboženská fanatičnost, žádné slitování a odhodlání zabíjet. Přesně s takovou vtrhli teroristé do nákupního centra v keňské metropoli Nairobi. Dnes je již třetí den, kdy zbabělci ohánějící se náboženstvím drží stále rukojmí a vyhrožují jejich zabitím. Necelých 50 lidí je stále pohřešováno.

Pracovala v nemocnici pro pacienty s AIDS

Jednou z 62 mrtvých je i dobrovolnice Elif Yavuz, která pracovala v nemocnici určené pacientům s AIDS. Tato nemocnice poskytovala veškeré své služby zdarma a právě tato dobrosrdečná žena se stala jednou z obětí vrahů, kteří zabíjeli všechny, kteří nevyznávají islám.

Popravili jí před přítelem

Elif byla navíc osm a půl měsíce těhotná a měla rodit co nevidět. Ani to islamisty neobměkčilo. Architekt Ross Langdon, přítel Elif, tak viděl, jak mu zabili lásku i nenarozené dítě. Dlouho však truchlit nestihl, násilníci pak zabili i jeho.

gabreta ( 27. září 2013 15:11 )

marmaris to platí tobě!!

gabreta ( 27. září 2013 15:10 )

Hele u mne v ulici se vsákla první ruská krev až v r.68!! Ne všechno osvobodili rusáci za války.U nás byli amíci!!Ale neříkám že by se osvobozování větší části mělo upírat.To souhlasím.Ale co mají tvoje příspěvky společnýho s terorismem?Maximálně připomenutí poprav ruskejma "teroristama" v Katyni a nebo jiná jejich zvěrstva!Ty by ti ty lidumile študovanej připoměli německý ženský jak se na nich "humálně" vystřídalo 30smradlavejch rusáků a pak je podřízli jak ovce!!

osel ( 25. září 2013 11:46 )

Spoluvinniky masakru jsou pak ti, kteri islam ospravedlnuje, a lakuji na ruzovo...

antoniocosi ( 24. září 2013 13:02 )

Tak marmaris jestli Ty jsi vystudovanej to co píšeš, TAK NÁS NEOCHRÁNÍ UŽ VŮBEC NIC... TAKOVEJ ICHTYL UČÍ DĚTI? a buddhista, vystudovany teolog a sociani pedagog??? Ty jsi největší Č.U.RÁK který se tu kdy objevil...Tebe Ty zm.r.de měli v tom obchoďáku odchytit ty ZRŮDY, aby jsi se strachy po.ch.cal po.s.ral a pak by tě střelili do tý VYHULENÝ budhistický bedny...imbecile !!!

hofihofi ( 24. září 2013 04:20 )

marmaris je bud provokater srandista nebo fanatik blbec

Zobrazit celou diskusi