Ministr kultury v akci: Martě Jandové padal do výstřihu! Je to balvan!

Autor: tesk - 
17. září 2013
13:34

Ministr kultury v demisi Jiří Balvín opět potvrdil pověst nekulturního balvana. Na jednom pražském večírku - jak už jsme u něj zvyklí - se opil a prováděl svoji oblíbenou činnost – „obtěžoval“ slavné a atraktivní ženy.

Tak například Martě Jandové, která před časem porodila holčičku Marušku, pod záminkou gratulace k prvnímu potomku, nepokrytě koukal do výstřihu. Vnadné zpěvačce to zjevně bylo velmi nepříjemné a svůj hluboký těhotenský dekolt si před uslintaným Balvínem raději zakryla kabelkou.

Balvín se mezi poletováním mezi ženskými vždy vrátil ke stolu doplnit hladinku, a pak vyrazil na otravné obtěžování žen znovu. Když nepochodil u Marty Jandové, vrhl se na operní pěvkyni Andreu Kalivodovou. Tu se snažil okouzlit svým vtipem, ovšem marně. Kalivodová ho téměř znechuceně odstrčila rukou daleko od sebe.

Partnerka Františka Janečka Tereza Mátlová se této ožehavé situaci smála tak dlouho, až se jí chtivý Balvín ujal také. Tereza se ovšem nedala, chytla ho pouze za ruku, a tak Balvínovi nezbylo nic jiného, než se alespoň skamarádit s její dcerou, která od něj dostala pusu na tvář.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

enriko ( 17. září 2013 17:07 )

spenatky: pěkně jsi to napsal

mortis69 ( 17. září 2013 16:50 )

Jo,ještě z doby,kdy tam komouši cpali kvanta čehokoliv za hubičku a povinně kupovali Žigulíky za tvrdý Pak jsi tady neshnal hmoždinku-natož Esku,nebo Favorita

mortis69 ( 17. září 2013 16:43 )

No.Spíš bych řekl sukin.zvrací

itartas ( 17. září 2013 16:31 )

Prosťáček a nechutný chlap je to, prostě odborník!

itartas ( 17. září 2013 16:30 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud