Ministři v demisi Balvín a Kohout: Výlet do Indie za 4 miliony!

Autor: vr, ex, geok - 
4. 11. 2013
07:08

Ačkoliv ministři v demisi netuší, kolik dní nebo měsíců jim zbývá v úřadech, vesele cestují po celém světě a podepisují smlouvy s nejistou platností. Například zítra spolu odlétají ministři zahraničí Jan Kohout (52) a kultury Jiří Balvín (60) do Asie. Výlet nás má stát 4 miliony korun!

O šestidenní cestě na svém webu informuje ministerstvo zahraničí. Má se jednat o oficiální návštěvu v Indii, Bhútánu a na Srí Lance. „Součastí je například zasedání ministrů zahraničí. Mezi delegáty je skutečně i ministr kultury. Ten má ale vlastní program,“ potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Johana Grohová.

Kolik akce stojí, však neupřesnila. „Takové informace nemám,“ poznamenala jen. Podle zdroje Blesku by výlet měl vyjít na zhruba 4 miliony korun! Přes to, že je návštěva nákladná a vláda v demisi, Balvín si myslí, že má smysl. „Budu u zahájení výstavy České hrady a zámky v Dillí, pak jedeme jednat o spolupráci mezi českými a indickými fi lmaři,“ popsal svoji část mise. „Budeme podepisovat dohody, a ty nepodepisuje Balvín, ale ministerstva, úřady,“ odvětil na dotaz, jestli by nebylo lepší nechat to na příští vládu. Tvrdí navíc, že na tom Česko vydělá.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

doktorka6 ( 4. listopadu 2013 20:36 )

Fhus fialový, nakopat je do koulí!! Na důchodce kašlou, těm přidaj 45,- Kč ročně a na mladé lidi to stejné! Přídavky na děti snižují, stát prý nemá na léky pro nemocné...hnus, vyházet tu verbeš všechnu!!

japos22 ( 4. listopadu 2013 14:06 )

To je správný postřeh - dny nebo měsíce

tomik007 ( 4. listopadu 2013 13:08 )

OVCE JE POTREBA STRIHAT - dokud drzej

cargojack ( 4. listopadu 2013 12:28 )

Lide Ceska!!! Prestante byt humanisti a neremcejte u piva a na socialnich siti,pojdme na ne s klackama!!! Nas je vic a spolecne je umlatime

blamal ( 4. listopadu 2013 12:16 )

oprava, "podobě"

Zobrazit celou diskusi
Další videa