Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Jasno 18°C

Žena v županu se motala po Plzni: Utekla z porodnice dva dny po porodu

Ženu v županu odvezli strážníci zpět do nemocnice  (Autor: Policejnidenik.cz)
Autor: sch - 
13. srpna 2013
11:58

Obyvatelé Plzně měli nejspíš o „zábavu“ postaráno. V úterý se tam na zastávce MHD promenádovala žena v županu, jak později vyplulo na povrch, utekla z porodnice, kam ji strážníci odvezli zpět.

Operátor tísňové linky musel být v úterý asi pěkně překvapený, když mu ve sluchátku zaznělo hlášení o ženě v županu, která se promenáduje po plzeňské zastávce MHD.

Městští strážníci, kteří na místo hned přijeli, zjistili, že odešla z porodnice, kde před dvěma dny porodila. Ovezli ji tedy zpět do Fakultní nemocnice Lochotín. Tam už si ji převzala staniční sestra, informuje Týdeník policie.

S největší pravděpodobností za celý akt může takzvaná laktační psychóza. To je stav bezprostředně po porodu, kdy žena může být zmatená a dezorientovaná. Není pak divu, že by mohla odejít z nemocnice a ani nevědět proč a kam jde.

mirrbelka ( 13. srpna 2013 15:23 )

Tyhle blondýny to dělaj dost často,přesně jak píše "jete" a navíc,možná by se ani nevrátila,protože oni by děcko přece nikdy neopustily,a táta blondýn by přece děcku nikdy neublížil....a pak je slyšíte na ulici jak děcko titulují a to je samá k...a,pí..a,de...le ....

jete ( 13. srpna 2013 12:22 )

...my které jsme rodily víme,že tyto hnědoobčanky chvátají ihned po porodu za svým tmavým domů,jinak by jim byl nevěrný a to nemohou připustit.To říká každá tato rodička.....já zažila,jak taková dělala ukrutnej brajgl a když jí nepustili domů hned po porodu,tak bajchla,poté si přifrčí pro morčátko a je vše OK

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud