Medvědi napadli Berouska a jeho sestru! Těsně po vystoupení

12. 7. 2013
11:42

Medvěd napadl Jiřího Berouska mladšího a jeho sestru těsně po vystoupení v Havlíčkově Brodě. "Strhl si náhubek a stáhl si ji pod sebe, hned jsem skočil mezi ně," popsal Blesk.cz hororové okamžiky ředitel cirkusu. V kleci v tu chvíli byli čtyři medvědi - jeden samec a tři samice z toho jedna v říji.

Jiřímu Berouskovi se medvěd zakousl zezadu do hlavy. "Mám na hlavě tři tržný  rány a natržený ucho," řekl. Jeho sestra Renata však skončila hůř. Než mezi ní a medvěda stačil ředitel skočit, ošklivě jí potrhal nohy. "Má dvě hluboký rány na nohách. Asi 80 stehů. V nemocnici bude ještě týden," dodal Berousek s tím, že i tohle je součástí jejich práce. Nemá pocit, že by někomu snad šlo o život.

Oba zraněné ošetřovatele převezla záchranná služba k do havlíčkobrodské nemocnice.

Policisté se o události dozvěděli ve čtvrtek po 20:00. "V mřížemi ohraničeném prostoru před manéží cirkusu došlo ke vzájemnému napadení mezi dvěma medvědy - samicí a samcem. Oba medvědi byli přivázání a opatřeni košíky. Ošetřovatelé chtěli medvědy od sebe oddělit a při tom byli napadeni," popsala mluvčí policie Dana Čírtková. Podle Berouska byla samice v říji.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

naidka ( 12. července 2013 19:20 )

valovka, předpokládám, že na dostihy tolik úchylů zase nechodí, aby to chybělo na vstupném , ale hodně lidí má rádo senzaci a vůbec jim nevadí např. pohled na koně, kterému přední noha visí jen na kousku kůže. Jestli znáš příběh Phar Lapa, posílám , film jsem probrečela od začátku až do konce.

valovka ( 12. července 2013 19:08 )

naidka: zato tys nepochopila... podle tvého příspěvku chodí na dostihy úchylové, a protože za vstupné se platí, tak jakto že Pardubická bez úchylů nezkrachovala? A o Phar Lapovi není třeba mluvit, ten byl schopen pro vítězství zemřít. Ale to dokážou i lidé, ale ti tam na rozdíl od zvířat mají i jiné motivace než jen dobrý pocit. A jsou schopni jít za hranice zákona. Proti tomu je nějaké medvědí ježdění na motorce sranda...

cipisek134 ( 12. července 2013 17:22 )

Vždyť ti to říkám, že ten pavel219 má v palici vakuum.

cipisek134 ( 12. července 2013 17:20 )

bjutifl:

naidka ( 12. července 2013 17:04 )

valovka, ty jsi napsala dvě úplně rozdílné reakce na jeden příspěvek. VP by rozhodně neměla zkrachovat, už jen proto, že si úchylové už teď nemohou přijít na své . Ale vážně, viděla jsem pár takových "úrazů" koní při dostihu a dodnes si na ně pamatuju . Já vím, je to sport a ti koně to tak i prožívají a snaží se vyhrát, i když je to poslední dobou bohužel víc o penězích. Mmch byl o tom skvělý australský film Phar Lap.

Zobrazit celou diskusi
Další videa