Masakr v Brně: Dům smrti už je na prodej!

Autor: op, mokk - 
26. 6. 2013
05:00

Dům v Brně-Ivanovicích, v němž Američan Kevin Dahlgren (20) zavraždil čtyřčlennou rodinu, je na prodej. Na domě jsou porušené policejní pečetě a už se sem sjíždějí na obhlídku realitní agenti. Zmizely i květiny a věnce připomínající tragédií.

Jedinou dědičkou je sestra zabité majitelky domu Veroniky H. (46), která žije v Nizozemí. Čeká na závěr dědického řízení.

Blesku to v úterý potvrdil člověk blízký rodině. „Přijede si dům prohlédnout s advokátkou, která dědictví vyřizuje. Mělo by to být druhý týden v červenci. Teprve poté stanoví realitní kancelář s pomocí soudního znalce prodejní cenu domu,“ upřesnil zdroj, který nechce uvést jméno.

Bleskem oslovené realitky už před časem odhadly hodnotu domu na 12 milionů korun. Čtyřnásobná vražda však podle nich stlačí prodejní cenu na polovinu!

Vazba

Dahlgren, podezřelý ze čtyřnásobné vraždy v Brně, zůstává v USA ve vazbě, obhajoba propuštění na kauci nežádala. Soud zamítl tři její stížnosti.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

xcarodejka ( 13. ledna 2018 14:15 )

Mohl by tam strašit duch Dalgrena, jelikož to v Česku neměl rád/snad nějaká křivda v historii rodu/. a ve vězení mohl mít peklo./ kdekomu se nelíbí živit lumpy a tento dokonce doživotně/.Jestli byl psychicky nemocný, neměli ho rodiče pouště z domu. Zřejmě doufali, že se tady uklidní, ale on se sem jel možná pouze mstít.Každá psychická vada je jiná, ačkoliv se to škatulkuje, u každého nemocného je tov reálun "jiná" porucha. A nemusel to být žádný pokus o nový život, ale vedla ho sem jen msta. Psychopati /patologická změna charakteru/ se často trvale mstí, a to i bez reálného důvodu, jelikož mají své náhledy na vše kolem, své zákony, svůj svět. Pravdu si něktzeří modelují jako formelu , tak jak potřebují / nemoc se utváří, časem zhoršuje/ a oni nakonec té své konstrukci uvěří.Často jsou elmi věrohodní, rozvrací vztahy, rodinu, a sami nešťastni bývají osamělí.

zamlzena ( 13. ledna 2018 14:04 )

ono se někdy dědictví projednává dost podivně. Taková notářka je někdy všechno jen ne nestranná, mluvím konklrétně o notářství na Praze 2

majojo ( 26. června 2013 12:18 )

Jo, mají se - všichni mrtví. Vole.

catherin4 ( 26. června 2013 10:45 )

v zivote by som nechcela byvat v dome kde niekto zmasakroval, zavrazdil, rozstrtil a podpalil styroch ludi!

horstfuxteleshop ( 26. června 2013 09:58 )

Dům se postavil z dědictví v americe, bohatej strejda učitelce nasypal a dahlgrenovým n.as.ral, mladej to nevydejchal a šel se mstít,

Zobrazit celou diskusi
Další videa