Zvíře! Milenku brutálně znásilnil jako dárek k narozeninám: Soud snížil trest ze 17 let na 9!

Martin Smékal brutálně znásilnil svoji milenku a u soudu celý případ zlehčoval
Autor: psch, rvs - 
25. 6. 2013
11:50

Případ, nad kterým zůstává rozum stát a lidé nevěřícně kroutí hlavou. A kroutil i soudce, když četl výňatky ze spisu. Není divu. Martin Smékal vybral hodně drsný dárek k narozeninám. Svoji milenku brutálně šest hodin znásilňoval, celou dobu nepromluvil. Na tyhle narozeniny žena asi nikdy nezapomene. V tom negativním slova smyslu. Násilníkovi soud snížil trest ze 17,5 let na 9!

V únoru 2012 byla žena na odchodu do práce. V tom ji ale přepadl muž celý v černém s černou maskou. Spoutal ji, zavázal oči, dal špunty do uší. Šest hodin ji brutálně znásilňoval. Od něj to byl láskou překypující dárek k narozeninám, pro ni to bylo peklo na zemi.

Drsné praktiky

Střízlík Martin Smékal malého vzrůstu násilnické rysy nemá. Ale jak se říká, zdání klame. O to spíš je případ nechutnější. Praktiky, které soudce četl nahlas, jsou až tak drsné, že se snad ani nedají napsat na papír, natož, aby si je člověk představil.

Dopoval ji rohypnolem

Smékal, který má manželku a tři děti, svoji milenku zalehl, spoutal, přelepil oči páskou, do uší jí dal špunty a začal s drsnými nápady. Celou dobu ji fotil a natáčel, dopoval ji alkoholem a rohypnolem. Vše násilím a muselo mu být jasné, že se to jeho dívce nelíbí.

Prožila jsem peklo

„Netušila jsem kdo to je a co chce, jestli mě chce zabít. Nevěděla jsem, jestli ještě někdy uvidím mamku a taťku. Po celých 6 hodin na mě ani jednou nepromluvil. Prožila jsem peklo a bylo to brutální týrání,“ vypověděla zdrcená milenka.

Smékal se brání

„Je to naprosto nadhodnocené, pokud H. například neměla vyvrcholení, půl dne se se mnou nebavila. U soudu z ní udělali skoro jeptišku. Znásilnění jsme vždycky zinscenovali. Sex jsme si natáčeli a pak jsme se na to spolu dívali. Napadlo mě, že jí udělám takovéto překvapení, nebylo to kvůli sexu,“ zlehčoval situaci Smékal u soudu.

9 let!

U soudu už dříve vyfasoval 17,5 roku, proti rozsudku se ale odvolal. Dnes mu Vrchní soud v Praze snížil trest na 9 let a nakázal ochrannou sexuologickou léčbu. Soud Smékala totiž nepotrestal za pokus vraždy, ale za znásilnění a vydírání. Nyní už bývalé milence zaplatil odškodné přes 200 tisíc.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

alex0800 ( 3. července 2013 11:02 )

Moderní satanistické praktiky, čemu se divíte? Normální je dnes, že pipka na disco se nechá ohnout několika borci a bulvár to ještě vychvaluje.. Měli by psát o chorobách a deviacích z toho plynoucích.. Neinformovaná veřejnost je hrůza!! Když se pak třicítka diví, že by mohla být umírající jen kvůli sexu bez na disco, tak mne berou mdloby.. Je to vážně možné, že tupost mnoha občanů již nezná mezí..? Neznají ani jednoduché pravidlo, že zdraví je to nejcennější a přesto hrají ruskou ruletu.. Ovšem s nabitým revolverem by to nezkusili a přitom se to o moc neliší od milenců, swingers a promiskuity vůbec!! Chodit na testy v diagnostických oknech je také vtipné.. Zkrátka tady chybí osvěta a proto jsme národem se 100 000 infekčními pacienty!!

xxxx666 ( 25. června 2013 16:16 )

Sakra tady je lidi co u toho byli a tudiz maji jasno o vine ci nevine.Kolik zrzenych milenek ci manzelek poslalo protejsky do vezeni jen z trucu ci pomsty.Znasileni je v rukou zeny silna zbran.

evita5555 ( 25. června 2013 14:33 )

No tak ja neviem, ale ja by som mu aj uverila. Ak prevádzkovali také praktiky a jej to nevadilo, asi si naozaj myslel, že jej ide splniť nejakú tajnú fantáziu, len to nedomyslel. Nevadilo jej, že má rodinu,tak im to asi klapalo. Pošahaní sú obaja.

hela52 ( 25. června 2013 14:06 )

v téhle zemi je to normální tady se daří jen gaunerum vrahum a hlavně zlodějum.ale přeji mu aby ho v base fakt znásilnovali.

pea.p ( 25. června 2013 13:42 )

Nechápu co za dobytek mezi náma chodí. A soudce ještě takovému praseti sníží trest. Všem zvířátkům se tímto omlouvám .

Zobrazit celou diskusi
Další videa