Čtvrtek 25. dubna 2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto
Oblačno, déšť se sněhem 9°C

Žáci ukradli z notebooku nahou fotku učitelky a zveřejnili ji na internetu!

Fotografie polonahé učitelky prostřednictvím sociálních sítí obletěla svět
Fotografie polonahé učitelky prostřednictvím sociálních sítí obletěla svět  (Autor: Facebook)
Autor: shp - 
21. června 2013
10:47

Ruští žáci se pídili po výsledcích testů v notebooku učitele, ale místo toho našli mnohem peprnější věc. Jejich vyučující totiž chodí také s učitelkou a v počítači měl její polonahou fotku, kterou zlobiví žáci ukradli a umístili na internet. A obří školní průšvih je na světě!

Patnáctiletí školáci z ruského Rostova chtěli podvádět při testu. Nabourali se notebooku svého učitele, který v něm měl peprnou fotografii své partnerky Natalie Molokovy (34), která vyučuje na jiné škole.

Nechal chvíli notebook bez dozoru

„Její přítel měl fotografii v notebooku a chvíli ho nechal ve třídě bez dozoru,“ vysvětlil učitelův kolega. Studenti si samozřejmě nenechali svůj úlovek jen pro sebe a fotografii zveřejnili na internetu. Po sociálních sítích se začala šířit s nadsázkou rychlostí světla. „Celý incident nyní vyšetřují výchovní poradci,“ dodal kolega. Ještě, že Natalie není na fotce nahá.

Fotografie polonahé učitelky prostřednictvím sociálních sítí obletěla svět Fotografie polonahé učitelky prostřednictvím sociálních sítí obletěla svět | Facebook

dfghjk ( 21. června 2013 11:54 )

Humus!!! Ale teď si Blesku představ, že darebáci novináři pokoutně vyfotili jednu nahou českou postarší, velice známou dámu - herečku, a fotku zveřejnili skoro ve všech médiích. To je co, co by na to řekla třeba tvoje paní ředitelka Šmuclerová, kdyby jí toto některý novinář provedl !!! Ale teď si Blesku vzpomínám, že i tys byl mezi těmi, kteří se takto ke starší dámě zachovali. Tak na co si to tady hraješ?!

Zobrazit celou diskusi