Zatýkání na vládě: Nečas se zhroutil, přijela pro něj sanitka

Premiér Nečas se zhroutil a skončil v domácím léčení.  (Autor: ČTK)
Autor: ljš - 
13. června 2013
12:35

Policie zasahovala přímo v jeho kanceláři a zatkla dokonce i jeho pravou ruku Janu Nagyovou. Premiér Petr Nečas se podle informací Blesku pod tíhou posledních událostí zhroutil.

 

Podle důvěryhodných informací Blesku z Úřadu vlády se premiérovi Nečasovi udělalo nevolno a zkolaboval. Stalo se tak poté, co byla zatčena ředitelka jeho kabinetu a podle některých spekulací současně jeho blízká přítelkyně Jana Nagyová.

Nečas měl být původně převezen do střešovické nemocnice, nakonec ho však lékaři ošetřili na místě a nechali v domácím lečení.

Premiérovu hospitalizaci popřel i tiskový mluvčí vlády Jan Hrubeš. Nečas však dosud veřejně nevystoupil a vyjádření ani nepodal ústy některého ze svých spolupracovníků. Podle informací ze Sněmovny podá premiér vysvětlení nejdříve zítra ráno.

Kde je?

Telefon během dne nezvedal nejen předsedkyni Poslanecké sněmovny Miroslavě Němcové, ale ani prvnímu místopředsedovi ODS Martinu Kubovi. O místě jeho pobytu nemá informace ani šéf jeho poradců Tomáš Vrbík. "Nemám zprávy, kde je teď premiér," řekl serveru Lidovky.cz.

Zatímco jeho spolupracovníci a spolustraníci buď nemají informace, nebo se snaží premiéra krýt, šéfka LIDEM Karolína Peake se s ním patrně spojila. "Vím, kde je, ale nebudu se k tomu vyjadřovat," řekla serveru iDnes.cz a doufá, že je zdravotně v pořádku.

Podle posledních informací, které přinesl deník Právo, je však Nečas ve své pracovně na Úřadu vlády.

stekavka ( 14. června 2013 16:22 )

Nechali zavřít Ratha a mysleli si že je vyhráno.Zapoměli,že tím se sami usvědčili.Všechny pozavírat,sebrat majetky a stát je bez dluhů.

0707 ( 14. června 2013 11:52 )

na každou svini se voda jednou vaří.... blonďatá prodavačka z Chodova řídila ČR i s kontrarozvědkou, to je teda síla co tu vládne a krade za póvl. A ty další vyžraná sádelnatá prasata z ODS !!!!Fůj

siroky11 ( 13. června 2013 15:27 )

pokud už sanitka - tak by měla být "ČERNÁ", aby už od této bandy lumpů byl pokoj!

hopsicek ( 13. června 2013 15:14 )

máš pravdu. Zeman je slaný a mastný

tomik007 ( 13. června 2013 15:04 )

U Kikina probehlo zatykani bez obeti ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud