Šokující foto z rudé planety: Žijí na Marsu mimozemské ještěrky?

Autor: shp - 
30. května 2013
23:29

Marťani z Marsu mají podle všeho být zelená stvoření s tykadly. Pokud je ale objev bloggera z Japonska pravdivý, mají obyvatelé Marsu stejnou písčitou barvu jako povrch planety. Muž tvrdí, že na fotce od NASA nalezl mimozemskou ještěrku. Věříte tomu?

Internetem se ihned začaly šířit dohady, zda jde o skutečného tvora nebo o hromadu šutrů. Snímek zachytilo vozítko Curiosity na povrchu rudé planety počátkem května. Podle NASA se ale o žádného živočicha nejedná.

Přivezla tam ještěrku NASA?

Internetem se ale už šíří dvě divoké teorie o původu záhadné ještěrky. Podle té první jde o původního obyvatele Marsu. Podle druhé, ještě divočejší teorie, vozí NASA na Mars ještěrky a zkoumá, zda přežijí v místním prostředí. Nemusíme být astronauti, astronomové, ani exobiologové abychom věděli, že bez vzduchu žádný zemský tvor na Marsu jen tak nepřežije.

akko ( 30. ledna 2014 21:00 )

Je to jasna jesterka a ma tam spoooouuuuusty mrazenyho zradla...a v pozadi je jeste slon,velbloud a velryba...a vlevo pobihal jezevcik Pajda...

japos22 ( 31. května 2013 13:34 )

zidopoti ( 31. května 2013 09:22 )

Muž tvrdí, že na fotce od NASA nalezl mimozemskou ještěrku. Věříte tomu? A prč ne já a spoustu lidi jsme uvěřili i v Havlovou demokracii a to je v porovnaní s tou ještěrkou zcela banální záležitost.

reggina ( 31. května 2013 08:45 )

To zalezi, kolik clovek toho vypje

zkr.dave ( 31. května 2013 08:15 )

to tam vytesali UFOuni

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud