Bill Clinton je takový americký kníže Karel: Usnul na konferenci

Autor: psch - 
23. května 2013
13:31

Americký prezident Bill Clinton si utrhl pěknou ostudu, když usnul na konferenci v Madridu, kam přijel povídat o pracovních příležitostech. Stal se z něho takový americký kníže Karel.

Bill kníže Clinton. Takhle by si mohl od nynějška říkat bývalý americký prezident. Alespoň před českými čtenáři, kteří u usínajícího politika mají asi jedinou asociaci – Karel Schwarzenberg. Český ministr zahraničí je totiž pověstný tím, že usíná, kde se dá. Zejména v případech, "když se kecají blbosti".

Clinton přijel na summit, kam se sjeli podnikatelské a politické špičky napříč z celé Evropy. Měl povídat na téma mládež a práce. Ovšem konference se koná v Madridu, což je z Ameriky pěkných asi osm hodin letu. A takový časový posun člověka pořádně unaví.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

tomik007 ( 29. května 2013 15:07 )

Klinton aspon chrape decentne

krupan10 ( 24. května 2013 12:37 )

když chrápe noblesní podkoní se základním vzděláním, je k zulíbání. Všechny liberální studentky tečou jako vodovod.

jarda304 ( 23. května 2013 14:13 )

knížepán, Clinjton a Falbr, chrápající trojka. Je dost příznačné, že co je v popředí "roztomilý" chrápající Karel, tak media úplně přestala připomínat to, jak chrápe "zlý" Falbr

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud