Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 21°C

Hromadná rvačka v klubu: Ale jenom jako!

Autor: ska, mokk - 
19. května 2013
12:03

V sobotu dopoledne to v žižkovském klubu Matrix vypadalo jako při natáčení scény z akčního filmu. Potemnělý klub, hlasitá hudba a chumel postav, které se perou! Nebyli tu ale žádné kamery, ani herci. Jen lidé, co si přišli vyzkoušet krav maga.

 

„Je to systém izraelských sebeobranných technik, které dokážou pomoci při konfliktu. Spolupracujeme hodně s policií a strážníky, kteří nás seznamují s průběhem reálných napadení. My se pak snažíme lidi na tyto situace připravit a dát jim jednoduché, ale efektivní nástroje, jak se ubránit,“ popisuje jeden z organizátorů akce Pavel Eichler.

Dvakrát týdně trénuje se svými svěřenci v tělocvičně a párkrát za rok připravuje venkovní akce v prostředí, kde ke konfliktu skutečně dochází. Tento víkend se tak s nimi vydal nejen do klubu, ale třeba do bazénu nebo na koupaliště. Dnes odpoledne se účastníci chystají na nácvik v tramvaji. Trénink je přístupný široké veřejnosti. Více info na www.kravmaga.cz.

 

beataparri ( 19. května 2013 15:03 )

Ahoj, prave se mezi lidma siri novinka, jak vydelat penize na netu. Najdete to na - Prozrazeno.WZ.cz - Ja si takto vydelavam uz asi mesic a jsem spokojena. Bylo by ale dobre se na to podivat rychle, protoze to uz brzy nebude mozne!

znew ( 19. května 2013 13:24 )

Na co jeste my vynalezavi Cesi neprijdeme!!???

Zobrazit celou diskusi