Přišla do Sněmovny rodit děti: Supermáma Jana Kaslová má mateřskou 100 tisíc!

Autor: Jan Exner - 
19. 3. 2013
05:02

Dvojrole poslankyně a kojící matky se Janě Kaslové (31, TOP 09) zřejmě zalíbila. Mezi jejími kolegy se totiž nese zpráva, že někdejší Miss Parlament je opět těhotná. V tomto volebním období, které začalo v létě 2010, už potřetí!

Poslankyně s malou JulinkouPoslankyně s malou Julinkou | 
Do 27 let byla právnička bezdětná. Úspěch ve volbách však zřejmě zapůsobil jako afrodisiakum a Kaslová se rozhodla období, kdy se má za velmi dobrý plat (bezmála 100 tisíc) věnovat tvorbě zákonů, využívat k plození dětí.

Kaslová, která je matkou dvouletého Kubíka a roční Julinky, prý nyní čeká další přírůstek do rodiny. „Dozvěděl jsem se to celkem náhodou, paní poslankyně o tom zřejmě ještě nechce mluvit,“ řekl Blesku jeden z jejich sněmovních kolegů. Poslankyně Kaslová  sdílná nebyla, nicméně těhotenství výslovně  nepopřela. „Na tyto otázky vám nebudu odpovídat,“ řekla pouze.

Kaslová navzdory své mateřské vytíženosti stíhá často hlasovat. Podle sněmovních statistik se účastnila na 3688 hlasování, což je zhruba 72 procent z celkového počtu hlasování od roku 2010. Holčička tím prý ale nestrádala. „Nechávám ji v kanceláři. Většinu času stejně prospinká,” řekla Blesku pražská poslankyně loni v červnu, kdy Julinku ještě kojila.

O něco hůře už ale vyznívá statistika jejích aktivit u řečnického pultíku. Od června 2010 do letošního února před ním vystoupila jen dvanáctkrát!
Kaslová se do Sněmovny dostala ještě jako Radová. Krátce nato se ale vdala, vzala si plzeňského lékaře Jana Kasla.

I tyhle hlasovaly a otěhotněly

Petra Buzková (47)

Dcera Anna se jí narodila v prosinci 1996. Kancelář se jí změnila v dětský pokojí, měla v ní postýlku a během jednání odbíhala kojit.

Hana Marvanová (50)

Poslankyně za Unii svobody porodila svého třetího syna Andreje v září 2003. Kvůli roli matky se vzdala mandátu.

Kateřina Jacques (41)

Poslankyně Strany zelených porodila dceru Noemi. Otcem je exšéf téže strany Martin Bursík (53).

Doporučujeme
mnpv ( 19. března 2013 16:34 )

Máš pravdu, dnes je samoživitelka povolání. Jedinou náplní práce je nošení papírů na sociálku a vymáhání sociálních dávek. Přitom každá první je má neoprávněně, jelikož bydlí s chlapem, který je ovšem papírově hlášen jinde. V ruce Marllborko, auto s pizzou před barákem a státe dej. Pane Kalousku, tam jsou rezervy a ne malé, tam by měly chodit terénní pracovnice na kontroly. Možná jedna z deseti pobírá dávky oprávněně. Potom chybí peníze pro opravdu potřebné.

mnpv ( 19. března 2013 16:28 )

Omyl, všech lidí. Jinak nic vychcaného na tom nevidím.

mnpv ( 19. března 2013 16:27 )

Njn, každému podle schopností a zásluh. No konečně.

mnpv ( 19. března 2013 16:24 )

Jó Aranko, kdyby si se ve škole lépe učila, nemuselas teď závidět v Blesku a mohla jsi mít také 100 tisíc měsíčně. Nermuť za dva roky možná zvednou minimální mzdu.

mnpv ( 19. března 2013 16:21 )

To proto, že nevíš o čem mluvíš. Já ani za milion.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa