Tragédie v České Třebové: Kubíček (†5) zemřel po pádu z balkónu

Ilustrační foto.
Autor: ljš, ČTK - 
18. 3. 2013
14:40

K obrovské tragédii došlo dnes v České Třebové. Z balkónu ve 4. patře jednoho z panelových domů na sídlišti Lhotka tam ráno vypadl pětiletý Kubíček. I přes obrovské úsilí záchranářů bohužel na místě těžkým zraněním podlehlo.

"V České Třebové na Orlickoústecku dnes ráno vypadlo malé dítě z balkonu ve čtvrtém poschodí panelového domu a na místě těžkým zraněním podlehlo," řekla mluvčí orlickoústecké policie Lenka Vilímková.

Policii pád dítěte nahlásili záchranáři po 07:30. "Dítě přes veškerou péči lékařů zemřelo," uvedla mluvčí. Okolnosti a příčiny neštěstí policie prověřuje. Rodiče chlapečka, kterému bylo podle Orlického deníku asi pět let, jsou po tragické události v péči psychologů.

Hlídala ho babička?

Podle informací Blesk.cz měl Kubíček ještě dva starší sourozence, které rodiče v době, kdy k neštěstí došlo, patrně vezli do školy. Nejmladší dítě údajně hlídala babička, ta si ale chlapcova pádu nevšimla. Záchranáře patrně zavolal jeden z kolemjdoucích, který si zakrváceného dítěte všiml.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Další videa