Mladíkovi (22) nabídl odvoz domů a v autě ho znásilnil!

Soud s obviněným ze znásilnění bude pokračovat v březnu
Autor: Slávka Červená - 
11. 3. 2013
19:49

Neobvyklý případ dnes začal rozplétat Okresní soud v Uherském Hradišti. Přesně před rokem utrpěl šok mladík (22) z Uherského Brodu. Ve škodovce ho měl znásilnit David K. (38) ze stejného města.

Líčení se konalo bez obžalovaného. Ten navíc využil práva nevypovídat. U výslechu poškozeného nesměla být s ohledem na choulostivost věci veřejnost ani média. Mladíkse loni po dvou letech potkal s kamarádem a náležitě to spolu v hospodě zapili. David K. se zrovna pohádal s otcem ve firmě a ve služebním vozem odjel do města. Tam si opilých mladíků všiml. Střízlivějšího se ptal, zda nechtějí odvézt domů. Dotyčný mladík se posadil vedle řidiče, druhý do zadu. Toho záhy řidič vyložil u „domu hrůzy“. S druhým pokračoval dál.

Osudné kafe

„Řekl mi, že se ještě nesetkal s nikým, kdo by mu chtěl jen tak pomoci. Chtěl mi zaplatit. Odmítl jsem. Povídali jsme si. Měl obavu, co mu řekne přítelkyně, která ho doma čekala. Tvrdil, že spolu dva měsice nespali. Doporučil jsem mu, ať si najde jinou nebo pěkného chlapa,“ uvedl v přípravném řízení obžalovaný. Mladíkovi se svěřil, že je bisexuál. Poškozený mu údajně sdělil, že měl zkušenost s jedním kamarádem abylo to fajn. Dvojice si dala na benzince kafe.

Vzal si viagru

Na odpočívadle měl pak podle obžaloby David K. v autě mladíka přemlouvat k sexu. Když odmítl, vůz zamkl, užil viagru a sáhl mu mezi nohy. Mladík ho odhodil, což ho naštvalo. Poté ho měl uchopit pod krkem za „ohryzek“,  otočit ho, stáhnout kalhoty, které měl údajně jen na „půl žerdi“ a zasunout. Soulož trvala podle poškozeného 10-15 minut, dokud nezazvonil mobil. Štíhlý mladík se při čtení obžaloby celý třásl.  V ruce svíral předvolání k soudu. Chvílemi i brečel.

Cista na penisu

„Žádný sex  jsem s ním neměl. Ruku jsem mu dal na stehno  a on ji odhodil. Vezl jsem ho domů a on se celou cestu omlouval, ať se na něj nezlobím,“ tvrdil obžalovaný v přípravném řízení. Rovněž dodal, že v té době měl na penise zánětlivou cistu, kterou mu vyřízli. „Ne, že bych nedokázal souložit, ale ránu jsem měl rozdrápanou,“ vypověděl.

Žádné stopy sexuálního násilí

Znalec z oboru zdravotnictví na tohle upozornil. Tvrdil, že jde o velmi bolestivou záležitost. Podle něj navíc nebyly na těle mladíka po třech dnech patrné žádné stopy násilí. Poukázal i na skutečnost, že si nedovede představit, jak obžalovaný mladíka na sedadle otočil. „Je to pochybení ze strany policie. Pokud se dělal vyšetřovací pokus, měl se ho zúčastnit i soudní znalec,“ řekl.

Drogová minulost

„K sexuálnímu  jednání došlo, ale nedokážu říci, zda předně tak, jak mladík uvedl. I dnes projevoval při výpovědi neklid. To člověk nemůže zahrát. Nenašla jsem žádný motiv, proč by si to vymyslel,“ sdělila Dobrila  Hrůzová, znalkyně z oboru psychiatrie. Mladík měl podle ní nešťastné dětství. Nedoučil se, své sehrály drogy, v práci se udržel vždy jen krátce. Soud bude pokračovat koncem března.

Doporučujeme
zadnice ( 12. března 2013 10:38 )

V neděli, pondělí a prd.deli se píše měkké -i!

lunatic ( 11. března 2013 22:28 )

Mě takové štěstí nepotká -rád bych přispěl i na pohonné hmoty !

prefikana ( 11. března 2013 20:15 )

Ani jsem to cele nedocetla, desne blbe se to cte, je tady spousta chyb a ten sloh je uplne uzasny Pleskaci , to se vam zase cosi podarilo!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa