V karlovarském bazénu unikl chlór: Přiotrávilo se 50 lidí!

V karlovarském bazénu unikl chlór, záchranáři odvezli 50 lidí
Autor: zb - 
10. 3. 2013
12:47

Celkem padesát lidí ošetřili záchranáři poté, co v bazénovém centru v Karlových Varech unikl v sobotu jedovatý chlór a oni se ho nadýchali.

„Do nemocnice sanitky odvezli 25 lidí, z toho asi dvě třetiny dětí,“ uvedl mluvčí karlovarských hasičů Martin Kasal s tím, že z centra evakuovali 133 lidí. Někteří návštěvníci ale odešli ještě před tím, než mohli být ošetřeni.

Záchranáři proto lidi vyzývají, aby ihned vyhledali lékařskou pomoc, když budou mít nějaké zdravotní problémy. „Mohou mít dýchací problémy nebo jim může být na zvracení. Chlór je velmi jedovatý,“ varoval Kasal.

Nejde o první případ úniku chlóru v karlovarském bazénovém centru. Obdobná nehoda se stala už 23. února. Tehdy byl ale areál prázdný. Bazénové centrum je přitom v provozu teprve od loňského podzimu.

Doporučujeme
zkratik ( 10. března 2013 18:52 )

doufám,že se jedná o karlovarský Ukrajince

olda1 ( 10. března 2013 13:14 )

BÁRTA A BABIŠ BUDOU ŘEŠIT POTRAVINY DNES V OVM Bude zajímavé dnes sledovat na ČT1 v Otázkách Václava Moravce (ve 12.45 hod) Bátru a Babiše v přímé diskusi na téma vysokých cen potravin a jejich nízké kvality v ČR. Věci Veřejné téma vysokých cen a nízké kvality potravin v ČR otevřely jako první a věnují mu dosti vysokou pozornost. Aspoň se něco děje a někteří lidé se proberou a hlavně státní instituce začnou KONEČNĚ KONAT!!! 

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa