Servírku našel přítel v herně: Zabil vrah Lucii (†23) i její nenarozené dítě?

Autor: Jana Ulrichová - 
5. března 2013
11:33

Jiříkov na Děčínsku stále truchlí pro krásnou Lucii (†23). Tu našel její přítel ubodanou v herně, kde pracovala jako obsluha. Všichni si přejí, aby byl vrah už dopaden. Už proto, že možná přerval ne jeden, ale dva životy. Není totiž vyloučené, že Lucie byla těhotná.

Blesku to řekl její přítel Jiří. Ten ženu našel v zadní části baru už bez známek života. V těle měla několik bodných ran.

„Někdo mi vzal životní partnerku a možná i matku mého dítěte. To se ale dozvím až z pitevní zprávy,“ uvedl s neskrývanou bolestí. „Byli jsme s Lucinkou šťastní, nikdy jsem jí nezkřivil ani jeden vlásek na její nádherné hlavě,“ dodal.

Pokud policie vraha nedopadne, Jiří je ochoten vyburcovat lidi a vzít spravedlnost do vlastních rukou. Na svém facebookovému profilu teď nabízí finanční odměnu za informaci, která by vedla k dopadení vraha.

Pohřeb protestem

Znát jméno toho, kdo připravil o život její jedinou dceru, chce i Lucčina maminka Libuše. „Až ho chytí, ať se smaží v pekle,“ uvedla.

Jiříkov se teď připravuje na pohřeb Lucie, který bude veřejný. Podle místních by se měl obřad proměnit v tichý protest proti lhostejnosti politiků k boji s nepřizpůsobivými na Šluknovsku.

valentinar ( 5. března 2013 17:10 )

Taky mne to napadlo

buban ( 5. března 2013 15:16 )

podel se s Ivetkou-ta ti na to mozna skoci

boball ( 5. března 2013 11:55 )

Kamera tam nebyla?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud