První dáma USA s ofinou i bez: Jak se vám Michelle Obama líbí víc?

Autor: simao, INT - 
22. 2. 2013
14:29

ANKETA: Zatímco Ivana Zemanová pozornost médií nevyhledává, Michelle Obama je ukázková první dáma. A za svou novou oficiální fotografii sklízí slova uznání. Američany zaujala i proto, že se na ní objevila opět s ofinou, kterou před časem zavrhla. Nosila ji prý kvůli krizi středního věku.

Růžově nalíčené rty, přívětivý úsměv, perly na krku, ale také nepříliš okázalý, decentní outfit. Tak se prezentuje Michelle Obama na novém oficiálním portrétu, který nafotil Chuck Kennedy.

Američany však zaujal především jeden poměrně výrazný detail. Čelo jejich první dámy, která by mohla jít vzorem i budoucí první dámě Česka Ivaně Zemanové, opět skrývá ofina.

Na jednom z předchozích portrétů (z roku 2009) je přitom Michelle bez ofiny. "To je moje krize středního věku," okomentovala svůj předchozí účes Michelle v televizní show při rozhovoru s moderátorkou Rachel Ray.

"Miluji novou ofinu své ženy, vždycky vypadá dobře," nechal se slyšet Barack Obama, se kterým má rodačka z Chicaga a první afroameričanka v roli první dámy Michelle dvě dcery - Malii Ann a Natashu.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

vencapernik ( 23. února 2013 16:40 )

Japos22 jak muzes komentovat na US politiku kdyz ani nevis ze VSICHNI DEMOKRATE JSOU OSLOVE?

japos22 ( 23. února 2013 13:43 )

Takže většína Američanů. Mimochodem i Jimmy Carter byl DEMOKRAT a neřekl bych, že to byl osel

losmajklos ( 23. února 2013 10:21 )

Bez pochyby krásná ženská

vrabcek. ( 23. února 2013 02:40 )

Z ofinou,..bez ofiny,..aky je v tom rozdiel ? Stale bude len cierna opicka. P.S. - Ked su take hrde cernosky( ako o sebe stale tvrdia ),..nechapem preco sa hambia za svoje prirodzene pubic vlasy,..a stale si vyrovnavaju a chcu mat vlasy ako nase zeny.

inqizitor ( 23. února 2013 01:44 )

ta "opice" vystudovala 2 vysoké školy (Harvard mimochodem), jak si na tom ty, že někoho nazýváš opicí?

Zobrazit celou diskusi
Další videa