Matku (†20) dvou dětí v Papui-Nové Guinei mučili a upálili zaživa, prý byla čarodějnice!

Rozzuřený dav zlynčoval a upálil Kepari (†20). Dva lidé jsou obviněni z její smrti  (Autor: ČTK)
Autor: shp - 
19. února 2013
08:39

Kepari Leniatu (†20), mladou matku dvou dětí z Papui-Nové Guinei, obvinili vesničané z čarodějnictví. Rozvášněné dav ji pak zlynčoval a minimálně dva lidé pak upálili. Policie je už dopadla a obvinila z vraždy.

Jedním z nich je i její příbuzný Andrew Watea (28). Právě on byl strýcem zavražděného chlapce, z jehož smrti místní obyvatelé vinili čarodějnici. Další obviněnou je Janet Ware (28), chlapcova matka. Vinných ze smrti Kepari však může být mnohem více. Ženu lynčoval celý dav a policie vyslechla v souvislosti kolem stovky lidí!

Mučená se k čarodějnictví přiznala

Až na dva obviněné byli však všichni propuštěni. Syn Janet zemřel za prapodivných okolností, což si místní vyložili jako důkaz čarodějnictví. Z toho obvinili Kepari. Zuřivý dav ji svlékl donaha, mučil rozžhavenou tyčí a následně polil benzínem. Když se Kepari v hrozných mukách přiznala, upálili jí zaživa. Obviněným z její smrti hrozí až trest smrti. Ten však nebyl v zemi od roku 1975 nikomu udělen.

marieelle ( 12. března 2013 19:18 )

tady ti hrozí takových věcí, ale hloupý rovná se šťastný....

naidka ( 19. února 2013 18:16 )

tvaine, jako nezaujatý účastník tohoto diskuzního fóra ti musím říct, že jsi opravdu, ale OPRAVDU na omylu.

tvain ( 19. února 2013 16:33 )

koby1 a vrtka to je len jeden a stále stejný ču:rák

kobyla1 ( 19. února 2013 15:11 )

Ahoj vrtko. Moc si to nemaluj. Víš že je trend tyhle praktiky tahat do Evropy, tak abysme se jednoho dne nedivili.Jinak přeju hezký den děvče

vrtajzub ( 19. února 2013 11:05 )

temný stredovek v 21. storočí, má pech chuderka že sa narodila v Papui N.G. v europe by jej pridelil Vatikán vymetača diabla, som rada že žijem v krajine kde také niečo nehrozí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud