Kmotr Janoušek je v nemocnici: Rýmička trvá?

Autor: psch, ČTK - 
11. února 2013
19:58

Kmotra Romana Janouška minulý týden skolila rýmička, kvůli které si nemohl prostudovat obžalobu. Teď leží v nemocnici, že by za tím byla opět právě zmíněná rýmička?

Lobbista Roman Janoušek leží podle svého advokáta Víta Širokého od minulého týdne kvůli úrazu v nemocnici. Kontroverzní pražský podnikatel, který podle policie srazil v březnu svým vozem v opilosti ženu, by se proto měl se spisem začít seznamovat s největší pravděpodobností až v příštím týdnu.

"Klient má zdravotní potíže a je hospitalizován, tak si myslím, že to bude nejspíš příští týden. Já už jsem tam (policii) dneska posílal omluvu," uvedl advokát. Nechtěl však sdělit, co konkrétně se Janouškovi stalo, ani kdy úraz utrpěl.

Rýmička

Podle Širokého by jej ale měli z nemocnice propustit ještě tento týden, teoreticky je tak prý možné začít seznamování už koncem týdne. Janoušek se přitom policii již jednou ze studování spisu omluvil, minulé pondělí jeho advokát uvedl, že má chřipku.

V pondělí měl být ok

Blesk si minulý týden posvítil na Janouškovu vážnou nemoc. Zastihli jsme ho, když vysmátý opouštěl své luxusní sídlo v pražském Podolí a vyrážel do centra. V SMS se dušoval, že v pondělí bude vše ok. Pondělí je dnes a ok rozhodně není. „Je mi tak blbě, že nemám sílu ani na vtipnou odpověď,“ napsal v další sms.

Lobbista podle policie srazil v březnu v opilosti svým luxusním Porsche ženu. Městské státní zastupitelství v Praze donedávna vinilo Janouška z těžkého ublížení na zdraví, v lednu však zpřísnilo právní kvalifikaci na pokus o vraždu a muži přezdívanému lord Voldemort tak hrozí až 18 let vězení.

Janouškovi se ale zjevně do basy nechce. Napřed bezmála milionem odškodnil sraženou ženu, pak si posypal hlavu popelem a slíbil, že daruje své Porsche a teď se vymlouvá na chřipku.

dobrotka ( 13. února 2013 05:08 )

Milosti uz byly udeleny, tak co to tady placas?

zadnice ( 12. února 2013 10:23 )

Kurník zavřete ho jako obyčejného řadového občana za použití eskorty. Čeká asi milost od Klause jak mu bylo zřejmě přislíbeno!!!

renda01 ( 12. února 2013 09:12 )

Měli by na něho poslat nějaký tým nezávislých lékařů, kteří by ho zkontrolovali a na všechny lékaře, kteří mu poskytli chybnou diagnózu, podat trestní oznámení a vyřadit je ze služby.

renda01 ( 12. února 2013 09:10 )

Potřebuje si ten proces co nejvíce natáhnout, nejlépe do další amnestie. S odstupem času se také dají lépe zkreslovat skutečnosti v gaunerův prospěch, proto se to snaží všichni tihle korupčníci a tuneláři co nejvíce natahovat.

dobrotka ( 12. února 2013 01:31 )

Hm .... a kterej policajt si dovolil neco takoveho rict?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud