Přepadení zlatnictví v Praze: Maskovaní cizinci ukradli zlato za miliony

Video se připravuje ...
Autor: rvs - 
29. ledna 2013
17:08

Dva maskovaní muži přepadli zlatnictví v ulici Pod pekárnami v Praze 9. Podařilo se jim ukrást šperky za čtyři miliony korun. Policie nyní prosí o pomoc při pátrání.

„Obsluze dali ji na ruce pouta a v prodejně odcizili zlaté šperky a zlaté mince v hodnotě čtyř milionů korun,“ uvedla pražská policejní mluvčí Jana Rösslerová. Lup oba pachatelé nacpali do tašek z Ikei, které pak policie našla prázdné ve Vltavě.

Oba lupiče ve zlatnictví zachytily bezpečnostní kamery. Oba jsou ve věku mezi 30 a 40 lety, vysocí kolem 175 centimetrů. Česky nemluvili, ale prodavačka nebyla schopná rozeznat, jakým jazykem mezi sebou hovořili. Po celou dobu loupeže u dveří obchodu stál třetí muž, který s lupiči zřejmě komunikoval pomocí vysílačky. Policie prosí svědky, aby volali na linku 158.

tarot666 ( 29. ledna 2013 23:06 )

To jeale židák,tak nálezné bylo vždy 10% a majitel nabídnul v tv 100tis.ze 2 mega...neskutečný zgrd

marie60 ( 29. ledna 2013 18:21 )

 Je to hrozné co se děje.To aby prodavači žili ve strachu, že je nějaký gauner může kdykoliv přepadnout. Minule lumpové z bývalé SSSR ukradli hodinky za hromadu prachů. Asi je do ted´ nelapli.

Zobrazit celou diskusi