Jandák je zrádce! To napsali politikovi (ČSSD) na plot! Kvůli podpoře Zemana?

Herci a poslanci za ČSSD Vítězslavu Jandákovi počmáral neznámý pachatel plot
Autor: simao.k, hof - 
24. 1. 2013
19:07

Neuvěřitelné! Herci a poslanci Vítězslavu Jandákovi (ČSSD) někdo v noci kvůli politice poničil plot. Neznámý pachatel na něj načmáral nápis "Zrádce" a na vrata přidal rudou hvězdu.

Červený nápis "Zrádce" na plotě jedné pražské vily zaujme na první pohled. Dům přitom patří herci a poslanci za ČSSD Vítězslavu Jandákovi. A tak je jasné, komu je nápis adresovaný...

Vedle něj ještě neznámý "umělec" přidal pěticípou hvězdu. Podle herce proto, že veřejně vyslovil podporu Miloše Zemana v prezidentské volbě.

"Proboha, kde to jsme? To se tu budou likvidovat lidi a ničit majetek jen proto, že vysloví svůj názor?," diví se Jandák. Plot prý přemaluje a na policii se zatím obracet nechce. Podezření má na někoho se sousedství, neboť jeho pes neštěkal - patrně proto, že pachatele znal.

Nedávno přitom Jandák odhadoval, že Zemana bude ve druhém kole prezidentské volby volit 99,9 procenta sociálních demokratů. "Možná ta desetina procenta budou lidé, kteří s ním mají z minulosti neshody," uvedl tehdy.V ČSSD se však rezervované, až odmítavé hlasy vůči Zemanovi objevily třeba z úst Jiřího Dienstbiera mladšího, místopředsedy Zaorálka, nebo expremiéra Vladimíra Špidly.

Rádce? Nikoli! Zrádce, vzkázal kdosi poslanci Jandákovi (ČSSD): Ten si myslí, že jde o nenávistný vzkaz kvůli jeho podpoře prezidentské kandidatury Miloše ZemanaRádce? Nikoli! Zrádce, vzkázal kdosi poslanci Jandákovi (ČSSD): Ten si myslí, že jde o nenávistný vzkaz kvůli jeho podpoře prezidentské kandidatury Miloše Zemana | Foto Blesk - Ladislav Křivan

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

cert ( 26. ledna 2013 09:33 )

Zeman se zmýlil. To Schwarzenberg v přímém přenosu několikrát vědomě lhal a měnil stanovisko, jako větrný kohout Kamil. Pingl by měl mít vycvičený postřeh a takových věcí si všímat. ;-)

kobyla1 ( 25. ledna 2013 17:16 )

Budu volit tebe ...Tys jediný jsi neposkvrněný rudou září.....Bohužel jsi úplně blbej tak co s tím?

kobyla1 ( 25. ledna 2013 17:16 )

Karel je taky komunista

kobyla1 ( 25. ledna 2013 17:15 )

Ty jsi taaaaaak dutéééééééééj

kobyla1 ( 25. ledna 2013 17:14 )

Tak to mi teda vysvětli ty čubčí synu koho mám volit, když komunisti jsou vlastně všude? Ty jsi taky komunista?

Zobrazit celou diskusi
Další videa