Kritici amnestie jsou masturbanti, Zaorálek z**d, napsal olomoucký primátor (ODS)

Olomoucký primátor Novotný se pustil do kritiky Lubomíra Zaorálka, i odpůrců amnestie  (Autor: Blesk - Pavel Ryšlink, ČTK)
Autor: simao, INT - 
8. ledna 2013
11:28

Martin Novotný (ODS), olomoucký primátor, si pustil ústa na špacír - kritice podrobil jak místopředsedu ČSSD Zaorálka, tak i kritiky prezidentské amnestie. A neváhal přitom použít pořádně peprná slovíčka.

Nuda v Olomouci? Zapomeňte. Atmosféru zde pořádně rozjitřil primátor Martin Novotný, člen ODS. Mohou za to jeho vyjádření na sociální síti Facebook, kde se bez servítek pustil do kritiků amnestie prezidenta Klause, a také do jednoho z lídrů opoziční ČSSD Lubomíra Zaorálka.

Zaorálka označil za z**da

Místopředsedu sociálních demokratů označil Novotný za z**da po jeho kritice Klausovy amnestie na obrazovce ČT. "Aby šel Václav Klaus do sebe, to by pravděpodobně bylo opravdu chtít po něm příliš," prohlásil ke Klausovi Zaorálek a pro Parlamentní listy dodal: "Kvůli způsobu a rozsahu prezidentské amnestie jsem přesvědčen, že Václav Klaus je zločinec, který jen zametá stopy po éře svého vládnutí." 

"Dnešní reakce Zaorálka na poslední Klausův prezidentský projev mě jen utvrdily v tom, co si o LZ myslim dávno. Je to z**d. Ti verbálně úzkostliví nechť prominou, ale jiný terminus technicus neznám," napsal primátor na svůj Facebook. Nevadí mu prý samotná ČSSD, pouze tento politik.

Klaus za všechno nemůže, kritici amnestie jsou masturbanti, napsal primátor

Primátor ale neskončil jen u toho. Pustil se i do kritiků amnestie, leč při tom poněkud nešťastně použil termíny z oblasti sexuologie.

Na Klause podle olomouckého primátora prý vše shodit nelze, český stát má problémy jinde. "Budeme řešit fungování naší justice? Nebo se spokojíme i tady s naprosto infantilním a s de*ilitou hraničícím závěrem, že i za to může Klaus? Debata o principech kvalitního fungování státních institucí může být občas odborná, náročná, věcná, pracná, patrně v nikom nevyvolá takový orgasmus, jako ejakulace rozhořčení nad amnestií..."

A kritikům amnestie vzkázal, že jim nejde o věcné řešení problémů: "Jde ale skutečně oněm masturbantům o něco takového, nebo jen potřebují každodenně nad něčím ejakulovat?"

Svá vyjádření pak primátor zdůvodnil takto: "Z vývojové psychologie víme, že každé dítě si prochází stádiem onanie a zejména v raných fázích jí věnuje poměrně hodně času. Promasturbovat ale celý život nelze," zakončil politik s tím, že s českou společností je podle něj již třeba něco dělat.

Ke svému upozornění použil však výrazně expresivní zabarvení, kterého později litoval a svůj příspěvek raději stáhl.

barboran ( 14. ledna 2013 14:54 )

Myslím že se pan prymátor zařadil sám. Ne však mezi primáty.

doktorka6 ( 10. ledna 2013 13:58 )

Tady si poslechněte pravdivé informace, jak má amnestie probíhat a bude vám hned jasné proč tomu tak v tomto případě nebylo. http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2802323 Používejte selský rozum.

henes ( 9. ledna 2013 21:02 )

To je opravdu hnusák,ještě se nechá vyfotit...Masturbantem je hlavně sám Novotný, ani se nedivím,kdo by tohle chtěl....

hustoles1 ( 9. ledna 2013 18:25 )

Huž se ten prasečí rypák aspoň omluvil..?

pea.p ( 9. ledna 2013 08:28 )

je to TA Olomouc. Ale jinak souhlas

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud