Matka chtěla zachránit manželství své dcery: Polila ji benzinem a chystala se ji zapálit!

Autor: INT, mok - 
1. ledna 2013
05:00

Naprosto šokujícím způsobem se snažila matka Katarína K. (55) vyřešit rodinou krizi své dcery Katky B. (35), která chtěla ukončit  manželství kvůli jinému vztahu. Rozhodla se ji totiž zapálit! Na poslední chvíli ji zachránila sociální pracovnice.

Pětapadesátiletá Katarína K. nejspíš nemohla ustát rodinou situaci své dcery, a tak se rozhodla zakročit. A to dost šokujícím způsobem.

V pátek kolem poledne navštívila Katarína svou dceru v práci, kde ji chtěla ublížit. Než se stihla její dcera vzpamatovat, polila ji benzinem a chystala se ji zapálit. Katka před svou matkou utíkala mezi pracovními stoly až nakonec upadla. Záchranou ji naštěstí byla kolegyně, terénní sociální pracovnice.

Byl to zkrat?

"Určitě reagovala zkratovitě, vždyť ona měla předtím s dcerou dobrý vztah. Trápily ji problémy v Katčiném manželství a chtěla ho zachránit," svěřila se kamaradka poškozené serveru čas.sk. Podle policejní mluvčí ale Katarína K. už v minulosti své dceři vyhrožovala.

Kataríně K. momentálně hrozí tříleté vězení, policejní vyšetřovatel ji totiž obvinil z nebezpečného vyhrožování a výtržnictví.


Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

teufel ( 1. ledna 2013 13:01 )

Určitě to nebyl od matky zkrat, protože benzín lidi běžně v tašce nenosí, tudíž ho při sobě nemají.

starypes ( 1. ledna 2013 09:20 )

A tebe k ní přiložit, ať je od tebe pokoj !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud