Měl u sebe boxera, teleskop, drogy a tvrdil: Já jen vezu maminku z koncertu Neckáře!

Autor: shp - 
20. prosince 2012
21:04

Několik druhů útočných zbraní a drogy. To vše u sebe měl řidič, kterého zadržela v Praze policie. Té přitom tvrdil, že jenom veze maminku z koncertu.

Mačeta, teleskopický obušek, několik boxerů, asi 15 gramů marihuany a pytlík plný bílého prášku, pravděpodobně pervitinu. Takovou výbavu si sebou nevezme ani účastník hardcore party, natož člověk, který veze svou maminku z koncertu Václava Neckáře. Informace o případu přinesla TV Nova.

Řidič byl pod vlivem drog

Dvoumetrového muže zadržela policie při silniční kontrole. V jeho voze našla zbrojní arzenál k rozpoutání malé války. Při odběru krve pak dokonce policisté zjistili, že je muž pod vlivem psychotropních látek. Strážníkům přitom tvrdil, že pouze veze maminku z koncertu jejího oblíbeného zpěváka Václava Neckáře. Chudák maminka…

starypes ( 21. prosince 2012 06:37 )

Já jsem slyšel, že jel na koncert Ivety Batošové.

ostrajehla ( 20. prosince 2012 22:54 )

Plesku,Plesku,proč do toho pletete pana Neckáře??? Odkud a kam ten řidič jel, je přece absolutně nepodstatné!!! Zase zneužíváte jedno známé a vážené jméno!

mrgarbus ( 20. prosince 2012 22:04 )

Boxer, mačetu, dýku- to všechno se dá legálně koupit v příslušným legálním kšeftě, bez nutnosti registrace. Takže "vo co go"? Nepříjemnosti může mít tak akorát za drogy?!?!! Já mívám obvykle s sebou legálního Glocka a bombu s plynem, neboť ve společnosti přestává být bezpečno a PČR mě neochrání. Ta přijde všechno zdokumentovat (neboť český žandár iba píše a píše), až když by mě někdo zabil, aby mohla dát podklady vyšetřovateli a ten posléze další podklady státnímu zástupci.

jirka13 ( 20. prosince 2012 21:21 )

Vašku, co to zs vyvádíš?!

rbwtrnava ( 20. prosince 2012 21:10 )

normalna vybava priemerneho Cecha.. keby tak kontrolovali ludi, ktori chodia domov z ceskej repre...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud