Devět borců v boji o Hrad dostalo svá čísla: Numerologové hodnotí jejich šance

Autor: fab, mokk - 
15. 12. 2012
05:00

»Jezevec« Zeman dostal včera mlaskavou od Štěstěny: do mače o Hrad půjde se šestkou, která podle numerologů signalizuje jasný úspěch! Naopak k Táně Fischerové byl los krutý. Čtyřka značí nedostatek sebeúcty…

 Losovalo se ze dvou skleněných nádob, v jedné byly obálky se jmény kandidátů, v druhé obálky s čísly. Podle Jany Bobošíkové, kterou soud znovu vrátil do hry, na tom tentokrát „nemohlo vnitro nic zkazit“. Naopak Vladimír Dlouhý a Tomio Okamura v osudí chyběli. Čechojaponec si červenou kartu zřejmě zaslouží. Soudci konstatovali, že v jeho případě byly „celé archy s podpisy občanů smyšlené, sepsané jednou rukou…“


Číslo 1: Zuzana Roithová

Zuzana Roithová (59) Europoslankyně oznámila úmysl ucházet se s podporou lidovců o nejvyšší ústavní funkci koncem února.

Spíš šťastné číslo, které znamená nezávislost, sebedůvěru a energii. Je to silné, tvůrčí, mocné a individuální číslo, a dává tak předpoklady k úspěchu.

Číslo 2: Jan Fischer

Fischer žhavým kandidátem

Spíš nešťastné číslo, které značí citlivost a sílu intuice, ale zároveň malou sebedůvěru, pasivitu a lež. Dvojka ovlivňuje hlavně ženskou složku psychiky.

Číslo 3: Jana Bobošíková

Video Jana Bobošíková - Blesk
720p 480p 360p 240p

Šťastné číslo, které značí bystrost, obratnost a překonávání problémů. Je symbolem dokonalosti, talentu a schopnosti dosáhnout úspěchu, štěstí a spokojenosti.

Číslo 4: Táňa Fischerová

Táňa Fischerová se chce stát prezidentkou.

Nejnešťastnější číslo, které představuje pochyby, nedostatek sebeúcty, lásky, pocit zranitelnosti. Ale zároveň značí i organizační schopnosti, pracovitost a úsilí.

Číslo 5: Přemysl Sobotka

Sobotku prý podporuje mnoho známých lidí

Spíše šťastné číslo, značící nadšení a energii, riskování, impulzivnost a spekulace. Je symbolem nonstop pohybu a dobrodružství, hledání radostí a slastí.

Číslo 6: Miloš Zeman

Miloš Zeman je jedním ze žhavých kandidátů na prezidenta

Nejšťastnější číslo, které jasně předpovídá úspěch. Je symbolem porozumění, harmonie a lásky. Jen pozor: Mohl by se stát obětí neuskutečnitelných ideálů.

Číslo 7: Vladimír Franz

Franz také kandiduje

Spíš nešťastné číslo, které značí nevypočitatelnost, těkavost a nestálost, i když i moudrost. Má okultní význam a silnou duchovní orientaci.

Číslo 8: Jiří Dienstbier

Jiří Dienstbier by se rád stal budoucím prezidentem

Spíše šťastné číslo, přináší vůli, ambice, touhu po penězích. Pod jeho vlivem se člověk stává »mužem činu«, je maximalistický, ale pozor na dogmatismus!

Číslo 9: Karel Schwarzenberg

Karel Schwarzenberg

Spíše šťastné číslo, přináší vznešenost, loajálnost, laskavost a ideály. Člověk pod jeho vlivem má sklony ke snění, utopiím, občas se i vznáší v mlžném oparu.

Doporučujeme
londynskypes ( 15. prosince 2012 13:09 )

nejezchleba

fiat ( 15. prosince 2012 12:47 )

spíče byxch se zabývala numerologicky datem narození..... Neznbám mnje a nestojí mně to za to zjišťování. Z těch všech bych asi vybrala Dientsbiera, když Okamuru vyšachovali. Asi škoda, ale tak to tady chodí.....

dddr ( 15. prosince 2012 11:29 )

.. a novoroční projev bude s titulkama

pizzaoo ( 15. prosince 2012 11:29 )

Můžu vědět odkdy je sedmička nešťastné číslo? Já si vždy myslel pravý opak.....

trkic ( 15. prosince 2012 10:07 )

to bys mu měl poděkovat za vznik této skurfené vlády,protože bez něj by se tam topka o9 nikdy nedostala,a neprosadila megazlodějinu zvanou církevní restituce

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa