Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno 21°C

Nové důkazy o 11. září: Dvojčata spadla řízenou demolicí, tvrdí vědec

Autor: ljš - 
4. prosince 2012
17:31

Na pěkně horké půdě se pohybuje francouzský vědec André Rousseau. Snaží se vyvrátit tvrzení, že za pád věží Světového obchodního centra mohou teroristy unesená letadla, která do nich vrazila. Přišel s přelomovými důkazy, že věže spadly řízenou demolicí.

 

Konspiračních teorií o tom, že za pádem dvojčat nejsou teroristé, ale nechala je spadnout americká vláda, se za posledních 11 let vyrojily desítky. Francouzský vědec André Rousseau však přišel s přelomovými důkazy vycházejícími ze záznamů seismických vln z osudného dne v New Yorku.

"V okamžiku nárazu letadel do dvojčat byly generovány seismické vlny, které nesporně mají výbušný původ. I když by pád trosek věží na zem mohl tvořit seismické vlny, jejich velikost by nebyla tak velká, aby byla zaznamenána ve vzdálenosti 34 km, jak tomu bylo v tomto případě," píše Rousseau ve své studii.

Vlny by navíc měly být podobné. Jenže záznam ukazuje, že výsledky pádu věží číslo 1 a 2 a menší věže číslo 7 jsou velmi rozdílné, především z hlediska rychlosti šíření a složení vln. Podle Rousseaua vše vypadá jako řízená demolice, což znamená, že by na věžích musely být po celé jejich délce umístěny výbušniny.

toby61 ( 19. července 2013 21:11 )

Nevěřit přistání na Měsíci, věřit naprosto dementním argumentům typu že na foto nejsou vidět hvězdy, ignorovat umístění koutových odražečů které už pár dní po přistání se začaly používat( jedna měřící stanice je pár kilometrů od našich hranic v Německu) může jen naprostý bezmozek.

kamjdu ( 8. prosince 2012 16:11 )

Když někomu hrabe v mozku a nebo má v sobě program darebáka, tak je již marné mu snášet nějaké argumenty. Vše čisté jen pošlape a pošpiní.

gogo ( 7. prosince 2012 17:36 )

Já chlapče - na rozdíl od Tebe - nevěřím v žádnou hvězdu. Pouze snad ve hvězdu našeho žití... Ale být Tebou tak bych nerozumbradoval nad tím co měli nebo neměli uělat Američané za druhé světové války. Také mohla nastat varianta, ža Tví předci by skočili v plynu a Ty by jsi se ani nikdy nenarodil... Jasné ?

johny_pitralon ( 6. prosince 2012 23:23 )

V odborných kruzích je toto známo. Doporučuji přednášku docenta Němce z Ústavu stavební mechaniky, týkající se dynamiky kolapsu věží WTC... http://www.youtube.com/watch?v=uNVusQ7U6NE A doplnil bych ještě odkaz na dokument o nalezeném materiálu, díky němuž šly pravděpodobně ty 3 mrakodrapy tak rychle dolů... Hypothesis, Dr. Steven Jones - film o nálezu nanotermitu v prachu Světového obchodního centra (česká verze): http://www.youtube.com/watch?v=Bdml7ZxTQY0

scaramonte ( 6. prosince 2012 19:01 )

Morálními zmetky jsou především tvý psiskovodci, kteří vedli nevyprovokovanou válku proti nevinným národům pod jakoukoliv záminkou a lhostejno kdo ty baráky shodil. Normální reakce to rozodně nebyla. Jednalo se o čin zoufalců, kteří při svém činu zahynuli dá se říci hrdinnou smrtí. Impíci se měli zamyslet, jaké činy mohou lidi vést až k takovému řešení a kdyby se opravdu snažili, přišli by na to a udělali to - přestali terorizovat národy, jimž pod nohama leží bez jejich viny krev imperialstické moci sionistů - ropa. Ale o tom jim nejjde - o nějaké "trestání", jim jde a vždy šlo jen o moc a zisky. Proto využili této události k tomu, aby zahájili další agrese ve světě a také aby zaútočili na práva a svobody svých vlastních obyvatel, jejichž revolucionizace v důsledku nepřekonatelných antagonismů zákonitého vývoje se silně a právem obávají. Nakonec budou zničeni tak jako ta a jejch placení poskoci tvýh ražení je o krapet předejdou ...

Zobrazit celou diskusi