Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 22°C

Randy, jdeš před soud: Metalistu, který údajně zabil fanouška (†19), obžalovali!

Autor: shp - 
3. prosince 2012
15:28

Jsou tomu už více než dva roky, co frontman metalové skupiny Lamb of God Randy Blythe (41) údajně shodil na pražském koncertu fanouška Daniela N. (†19) z pódia. Mladík pak zraněním podlehl. Zuřivý metalista byl nyní obžalován z ublížení na zdraví s následkem smrti.

Když metalista dorazil se svou skupinou v červnu opět do Prahy, byl zatčen a poslán do vazby. Na začátku srpna ale zaplatil osmimilionovou kauci a byl propuštěn. Hned poté okamžitě zamířil na letiště a z České republiky odletěl domů do Spojených států. Blythe však slíbil, že se na soud vrátí. „Je pro mě naprosto nezbytné to udělat, vrátím se do Prahy k soudu. Jsem si stoprocentně jistý svou nevinou a nebudu se skrývat v USA,“ napsal ve svém prohlášení metalista.

Metalistovi hrozí až 10 let vězení

Minulý pátek podalo státní zastupitelství  k městského soudu žalobu na Blytha. Soud má nyní tři měsíce na to, aby stanovil termín hlavního líčení, nebo případ vrátil k došetření. Kvůli ublížení na zdraví hrozí metalistovi pět až deset let vězení. Sám Blythe tvrdí, že si na incident s Danielem vůbec nepamatuje. „Při koncertu nenosím brýle a vidím jenom obrysy,“ prohlásil u soudu.

aluman ( 4. prosince 2012 13:44 )

mememumu ( 4. prosince 2012 09:29 )

Nic takového jsem ani vzdáleně nenapsal. Pokud si myslíš opak, doporučuji zapracovat na vlastní gramotnosti. Drobná nápověda pro mentálně nedostatečné: pódium skutečně není totéž, co barák. Druhá drobná nápověda pro mentálně nedostatečné: mezi fyzicky napadnout resp. zabít (byť neúmyslně) a uvařit kafe a nabídnout dárek nebo portmonku je široká škála jiných řešení.

mememumu ( 4. prosince 2012 09:24 )

Na tupou nulu si docela fandíš.

aluman ( 3. prosince 2012 23:47 )

Klídek kokrháči, ať ti neprdne cévka, vejtaho

mememumu ( 3. prosince 2012 21:10 )

Samozřejmě že na otázky odpovědět neumím, protože jsem VEŘEJNOSTI NEDOSTUPNOU obžalobu nečetl. Proto se - jako SVÉPRÁVNÁ A MYSLÍCÍ BYTOST - zdržuji trapných komentářů o zadělávání na mezinárodní ostudu. Ještě něco potřebuješ vystělit, školáku?

Zobrazit celou diskusi