Pondělí 2. října 2023
Svátek slaví Olívie, zítra Bohumil
Polojasno 24°C

Vrah Ďuričko bude platit: Za smrt Kočky (†40) chce milenka 10 milionů

Autor: Richard Veselý - 
21. listopadu 2012
16:41

Za smrt Václava Kočky mladšího chci odškodné deset milionů! S takovým požadavkem přišla milenka zavražděného dědice kolotočářského impéria Markéta Palečková. Její požadavky dnes řešil soud.

Přítelkyně zavražděného Václava Kočky mladšího s ním má syna Davida. Kvůli tomu, že přišel o tátu, by měl od vraha Bohumíra Ďuričky (58) dostat pět milionů korun. Další peníze chce Palečková pro sebe a pro syna ze svého bývalého manželství. „Syn paní Palečkové přišel vinou pana Ďuričky o otce a rodinné zázemí. Domníváme se proto, že má na tak vysoké odškodné nárok,“ uvedl advokát Petr Kočí. Nižší částka by podle něj neodpovídala Ďuričkovým majetkovým poměrům.

Vrah

Bohumír Ďuričko si za zastřelení Kočky odpykává trest 12,5 roku ve vězení v Ostravě. Trval na tom, že se chce včerejšího soudu osobně zúčastnit. K soudu ho přivedla eskorta zakuklenců se samopaly. Bývalý bohatý hoteliér tvrdí, že už žádné peníze nemá. Podnikal jsem v realitách a cestovním ruchu, ale vinou uvěznění jsem o všechno přišel. Mé firmy jsou v insolvenci, dlužím 20 milionů,“ řekl již dříve před soudem.

Rodina

Václav Kočka mladší žil zároveň se dvěma rodinami. S manželkou má syna Václava a dceru Editu, s Markétou Palečkovou pak vychovával syna Davida i jejího staršího syna z bývalého manželství. Edita s Václavem se o existenci nevlastního bratra dozvěděli až po sedmi letech od jeho narození. Kočka finančně zajišťoval obě rodiny, na dovolenou jezdil se všemi dětmi současně.

atakdale ( 22. listopadu 2012 12:34 )

kočičí harém

pavlos67 ( 22. listopadu 2012 01:47 )

arapa/Des a hruza?Vazebni veznici bych srovnal tak s prijimacem vojenske zakladni sluzby,v minulosti jeste dvoulete a povinne..Ano,s kriminalem,kde panuji pseudozakony a kde primitiv je na nejvyssim postu hierarchie to nema nic spolecneho,ale aby se nekdo nedokazal po kratkem vazebnim vezneni zaclenit,no to mi pripada hodne,hodne pritazeny za vlasy

arapa ( 21. listopadu 2012 22:48 )

Můj známý byl 3 nebo 4 měsíce ve vazební věznici, pak se tedy přišlo na to, že to byl omyl a relativně brzo vyklouzl ven. Je z něj zcela jiný člověk. Pokud je tam člověk neoprávněně, což se stává - i když ho pak pustí ven - je toděs a hrůza - když oprávněně, tak také. Změní se životonázor... a vazební věznice je asi oáza oprti věznici.. kde panuje džungle a řád silnný slabý... abych tak řekla, s mým dlouholetým známým jsme s e kamarádila, vídali jsme se jednou za kvartál.... teď ne... začlenění je těžké.. musí to tam být hrozné

lo2f ( 21. listopadu 2012 22:45 )

Přítel Paroubek by mohl kamaráda finančně podpořit ne?

zelena.karkulka ( 21. listopadu 2012 21:58 )

ta čelenka!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud