Pátek 8. prosince 2023
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno, sněžení 0°C

Krásná Renata beze stopy zmizela: Je těhotná, pomozte

Atraktivní zdravotní sestřička Renata Gašparová (29), budoucí maminka, záhadně zmizela
Atraktivní zdravotní sestřička Renata Gašparová (29), budoucí maminka, záhadně zmizela  (Autor: Archiv rodiny)
Autor: Slávka Červená - 
16. října 2012
21:17

Plna zoufalství je Vlasta Gašparová (46). Její dcera Renata (29), která má v lednu porodit miminko, v srpnu beze stopy zmizela. Policie po ní vyhlásila celostátní pátrání. To směřuje i na Slovensko.

Renata, která prožila většinu života v Kroměříži, se před 2,5 lety přestěhovala za svým milým – právníkem, do Staré Turé na Slovensko. Letos na jaře se rozešli a ona se vrátila na Moravu. Bydlela v ubytovně Masaro v Uherském Hradišti.

„Až když se rozešli, zjistila, že je těhotná. Na miminko se ale moc těšila. Já snad ještě víc, vždyť je to první vnouče,“ řekla tiše maminka Vlasta, která nyní žije ve Strání.

S dcerou si volávaly často. Koncem srpna si dohodly schůzku. „Chtěla si jít něco pro to malé koupit. Byla přesvědčena, že to bude kluk. Tak jsem jí řekla, že půjdu s ní a oblečky zaplatím. Jenže to pak zrušila s tím, že přijede bývalý přítel a musí si promluvit. Od té doby mi nevzala mobil. On také ne. Tak jsem si myslela, že snad jsou zase spolu,“ měla slzy v očích.

Pak ale zjistila, že na ubytovně se neobjevila dva týdny a obrátila se na policii. „Nevím, kde může být. Vždycky se mi ozvala. Vždycky! V bytě zůstalo téměř vše. Věřím, že žije, jinak bych se zbláznila. Prosím všechny, kdo ji někde zahlédl, ať se ozve Blesku nebo policii,“ vzkazuje máma.

Po atraktivní ženě – zdravotní sestřičce, která je nyní zřejmě v sedmém měsíci těhotenství, vyhlásila policie celostátní pátrání. Spolupracuje i se slovenskými kolegy.

Články odjinud