Atentátník na Klause se fotil s Remkem: Já ho neznám, tvrdí první kosmonaut!

Autor: red - 
1. října 2012
17:15

Muž, který plastovou pistolkou spáchal atentát na prezidenta Václava Klause, má ve svém albu fotografii s prvním československým kosmonautem Vladimírem Remkem. "Vůbec ho neznám," brání se Remek a jedním dechem dodává: "Prezidenta chrání diletanti."

Útočník na prezidenta Klause Pavel Vondrouš (26) sice nemá politiky příliš v lásce, s těmi komunistickými se však fotil rád. I proto, že byl nějaký čas členem KSČM, jejíž názory propagoval i na sociálních sítích.

Vondroušovou chloubou je snímek s prvním čs. kosmonautem Vladimírem Remkem, nyní euro poslancem za KSČM. Vondrouš se však ve straně příliš neohřál, neplatil příspěvky a po půl roce ho vyškrtli.

„Kapitalistický nátlak na spodní vrstvu obyvatel se stále stupňuje, legální utiskování, křivdy a bezpráví se stalo běžnou součástí všedního života...,“ píše Vondrouš na sociální síti a je patrné, že mu komunistické myšlenky stále kolují krví.

Jeho příspěvky jsou však plné nejhrubších gramatických chyb, třeba když píše »komunystycke straně«. Na výtku jedné z diskutujících ale odpovídá: „Jsem člověk velkých pravopisných chyb, ale i myšlenek!“

Kosmonaut a komunista Remek: Neznám ho

Blesk.cz Vladimíra Remka potkal dnes v Liberci, kousek od místa, kam Vondrouš svolal tiskovou konferenci. Remek tvrdí, že Vondrouše nezná a že lidí, kteří ho žádají o společnou fotografii, jsou stovky.

tomik007 ( 1. října 2012 21:42 )

druhy kosmonaut mel byt jeden z Dobesu, ale to tenkrat pri pohledu na ne, rusove radeji zrusili kosmicky program

tomik007 ( 1. října 2012 21:40 )

To neni vubec pravda !!! V kosmicke lodi se kourit nesmi protoze je tam zvyseny obsah kysliku tak by to cigaro baflo plamenem - takze si zcela zjevne a jeste dosti blbe vymyslis - pokud neveris zeptej se kterehokoliv kosmonauta

tomik007 ( 1. října 2012 21:36 )

prvni moravsky kosmonaut Remek zaprel Vondrouse - jak biblicke... nicmene na te fotce jim to spolu nesmirne slusi

abzk ( 1. října 2012 21:05 )

abzk ( 1. října 2012 21:04 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud