Tajemství šéfkuchaře, který stanul před soudem: Manželku vařil 4 dny!

Tady ještě vypadali jako spokojený pár. Jejich vztah ale skončil tragédií.  (Autor: Reprofoto youtube.com)
Autor: vk, lmk - 
23. září 2012
05:42

Svázal svou manželku a do úst jí vrazil roubík. Když zemřela, americký šéfkuchař ji čtyři dny vařil, aby její maso změklo. Poté tělo rozkrájel.

Tento brutální případ zabití řeší policie v americkém Los Angeles. David Viens (49) se k vraždě manželky Dawn (†39) uchýlil poté, co se pozdě večer vrátil domů z práce a pohádal se s ní. Situace se vyhrotila natolik, že šéfkuchař vzal provaz a ženě svázal ruce i nohy, do úst jí dal roubík a šel spát. Když se ráno vzbudil, došlo mu, co udělal, a šel se na ženu podívat. V tu dobu už však byla Dawn o mrtvá.

Hlavu schoval u matky

„Začal jsem panikařit,“ svěřil se pro televizní stanici ABC. Manželčino tělo pak dal do 200litrové nádoby a čtyři dny tělo vařil. Když už měl pocit, že je tělo měkké, rozkrájel ho a v restauraci, v níž pracoval, ho postupně likvidoval v kuchyňském odpadu. Zbytek ostatků schoval v garáži, hlavu Dawn pro změnu schoval v matčině domě.

Sebevražda

Neuvěřitelný případ byl odhalen už v říjnu 2009. Mezitím se šéfkuchař pokusil o sebevraždu. Skok z 80metrové skály však přežil a skončil na invalidním vozíku.

Hrozí mu doživotí

Co se v osudný večer stalo, není dosud známo. Objevily se informace, že Dawn brala kokain, řídila pod vlivem a nutila manžela, aby v restauraci kradl peníze. On ji kvůli tomu údajně svazoval. Nyní byl proces s mužem obnoven a hrozí mu doživotí.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

aronak ( 24. září 2012 08:52 )

To je příšerné. On pracoval v kuchyni a tam také likvidoval "zbytky" z manželky. Představa, že si někdo v hamburgru pochutnával..., je příšerná..

blbaevinka ( 23. září 2012 20:23 )

by som ti do riti vrazila ten krucifix ty vymr*danec akýsi, ale inák ťa mam rada ty moj penis vypchaty

rentierskej ( 23. září 2012 18:20 )

rentierskej ( 23. září 2012 18:17 )

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nova forma privydelku, idealni na konec leta, kdyz je vecer hodinka dve casu... Sama si takto privydelavam jiz od kvetna a fakt me to nadchlo. Miliony z toho nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodi kazda snadno vydelana kacka. STAČÍ STARÁ MATRACE, PÁR VYTAHANÝCH KONDOMŮ A MOJE VLASTNÍ BLBOST!

marieelle ( 23. září 2012 17:55 )

možnmé je prostě všechno, a po ulicích chodí mnoho paranoiků. Stát by je v léčebnách neuživil.Roidnjhy tzrpí životem s disociály a děti jsou poznamenány. Tohle je těýké. Muselo by se urtšovat kdo se smí a nesmí ženit, a kdo může mít děti. A takoví odborníci v dostatečném počtu nikde nejsou a i mezi psychiatry je mjnoího poznamenaných jedinců.....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud