Pohřeb první oběti alkoholové aféry: Seniorku (†62) zabil pančovaný rum

Autor: Slávka Červená - 
17. září 2012
14:42

Ve zlínském krematoriu se po poledni rozloučila nejbližší rodina a přátelé s Jaroslavou N. (†62), invalidní důchodkyní z Fryštáku. Ta se stala 10. září první obětí smrtícího akolholu na Zlínsku.

Osudnou se jí stal pančovaný rum, který jí přinesl soused. Zatímco žena si údajně dala jen panáka, muž smrtící dávku zředil dalším alkoholem ve velkém. Byl to on, kdo mrtvou paní Jaroslavu i našel.

Největší žal prožívaly dcery Kateřina a Markéta. Kateřina se o mámu starala více, protože její sestra žila s rodinou v Anglii. Lidé o jejich mamince mluvili jen v dobrém.

„Dříve byla velice šikovná. Chytrá a schopná. Mimo jiné dělala vedoucí školní jídelny ve Fryštáku. Musel ji ale trápit nějaký vnitřní bol, který jednu dobu zdolávala alkoholem,“ řekla na pohřbu žena, co ji znala.

„Po smrti manžela se stáhla do sebe. Dělala jsem s ní více než 10 let v kuchyni, kde mi dělala vedoucí. Byla pracovitá, nemohu na ni říci špatné slovo,“ konstatovala bývalá kuchařka Marie Ševčíková (74). Podle vyjádření rodiny žena utrpěla těžký úraz a více než tři roky nevycházela z domu.

„Lidé ji nevidí a trousí o ní různé řeči. Mohu vás ujistit, že tři roky nepije. Dostala se z toho. Bohužel si dala panáka, který ji zabil,“ uvedla žena, která chodila paní Jaroslavu navštěvovat.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

anka ( 17. září 2012 20:50 )

souhlas...

zelena.karkulka ( 17. září 2012 20:38 )

áááá blesk on the road po pohřbech Jestli budou reportovat z každýho pohřbu téhle lapálie,tak potěš

gevi ( 17. září 2012 20:29 )

Alkoholik není nikdy vyléčený. Je jen abstinující alkoholik. Pravda je, že si nesmí dát žádný alkohol, pokud nechce upadnout do recidivy. Takže máte v podstatě pravdu.

tomik007 ( 17. září 2012 20:25 )

nechal bych vytesat jmena obeti letosni katastrofy do pruceli Narodniho Divadla hned vedle napisu NAROD SOBE !!!

tomik007 ( 17. září 2012 20:23 )

dalsi obet KALOUSKOVICE,

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud