Magnátovu dcerku po nehodě vedli na laně a v poutech: Vyhublá a drogy v krvi

Autor: ljš - 
24. srpna 2012
10:47

Tři lidé kvůli ní uhořeli zaživa ve svém autě, čtvrtá zemřela na následky rozsáhlých popálenin v nemocnici. Prominentní dcera slovenského miliardáře zvyklá na luxusní auta a šperky teď sedí v maďarské vazební věznici.

Když svým BMW narazila do před ní jedoucího fiatu, nadýchala 1.5 promile alkoholu. Policisté však stále nemohou vyloučit, že při nehodě sehrály svou roli také drogy. Rezešová měla totiž v krvi i stopy opiátů. Ty vysvětlila užíváním antibiotik. Na řadu tak budou muset přijít další testy.

K soudnímu jednání v Budapešti přivedli Rezešovou v poutech. Vedli ji na ocelovém laně, které měla připevněná k bezpečnostnímu opasku. Byla vyhublá na kost, zdrcená a v tváři měla smutek. Za nehodu způsobenou v opilosti a možná i pod vlivem drog, při které zabila čtyři lidi, jí hrozí pět až deset let za mřížemi.

V autě mohlo sedět dítě

Tragická událost přitom mohla mít ještě mnohem horší následky. Do auta smrti nakonec nenastoupila teprve osmiletá vnučka Maďarů, kteří v autě uhořeli. Na poslední chvíli se rozmyslela, že s nimi za strýčkem nepojede. Zůstala u maminky a to jí zachránilo život.

"Celá rodina je zdrcená, nejvíce dcera Judit, která přišla o oba rodiče. Bude se teď muset navíc postarat o svého osmnáctiletého bratra," řekla Novému Času rodinná známá.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

pilif.99 ( 26. srpna 2012 09:34 )

pilif.99 ( 26. srpna 2012 09:32 )

Alkoholička a feťačka a nyní i vražedkyně. Soudit by ji měli za vraždu a 5 - 10 let, to je nejspíš legrace!

mattina ( 25. srpna 2012 16:08 )

Brať antibiotiká a mať 1,5 promile v krvi, .......no začínam pochybovať o jej inteligencii, tupeláčka!!!!

deltae ( 24. srpna 2012 16:56 )

Prave naopak, Varholikova-Rezesova je kosicka Madarka. Budapest bola jej druhym domovom.

1946 ( 24. srpna 2012 16:41 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud