Metalista obviněný ze smrti fanouška: Do Prahy k soudu přijedu!

Autor: ljš - 
7. 8. 2012
13:56

Randy Blythe (41), frontman metalové skupiny Lamb of God, který je v Česku obviněný z toho, že zavinil smrt svého fanouška Daniela N. (†19), není žádný zbabělec. Přestože by mohl zůstat ve Spojených státech, které by ho pravděpodobně do Česka nevydaly, hodlá se soudu zůčastnit.

"Je pro mě naprosto nezbytné to udělat, VRATÍM se do Prahy k soudu. Jsem si stoprocentně jistý svou nevinou a nebudu se skrývat ve Spojených státech," napsal ve svém prohlášení Randy.

Přestože si je zpěvák jistý, že Danielovu smrt nezavinil, hluboce soucítí s rodinou. "Zatímco píšu toto prohlášení, rodina toho chlapce trpí nepopsatelně tragickou ztrátou svého dítěte. Zůstává jí spousta otázek. Zůstává jim ta nejhorší možná bolest. Jak moji fanoušci vědí, i já jsem kdysi přišel o dítě. Dokážu si představit, jak moc trpí," vysvětlil.

Blythe se z vazby dostal na kauci 8 milionů korun a okamžitě po propuštění se vydal domů do Richmondu. V českém vězení byl déle než měsíc. Na nic si však ale nestěžoval. Bylo s ním prý zacházeno slušně. "Všude po světě umírají lidé, já jsem měl oblečení, jídlo a místo, kde spát," řekl.

Očekávalo se, že se Randy po děsivé zkušennosti z Prahy, do Česka už nikdy nevrátí. V případě odsouzení by ho totiž jeho rodná země patrně k nastoupení trestu nevydala. On se však k věci postavil se ctí. "Nejedná se o kauci. Jedná se o mladého chlapce, který přišel o život. Budu bojovat se ctí a očistím své dobré jméno," uzavřel obviněný zpěvák.

Doporučujeme
mememumu ( 8. srpna 2012 09:37 )

Potřebu oblíbenosti v kolektivu přenechávám slabším jedincům s potřebou přisát se na silnějšího. Zvlášť v kolektivu tohoto typu.

mememumu ( 7. srpna 2012 20:28 )

Co? My už jsme se někdy setkali? POkud jo, tak holt asi proto, že pořád plkáš tupé nesmysly.

mememumu ( 7. srpna 2012 19:57 )

Soud žádnou jistotu nemá, soud zatím vůbec neproběhl. Kdyby soud proběhl, tak se teď neřeší, jestli on k soudu v budoucnosti přijede nebo ne. Holt jeho právníci jsou blbí, potřebujou tvoje rady.

nojasne ( 7. srpna 2012 17:55 )

Ano, ano, ve svobodné zemi, kde důkazy DNA osvobozují nevinné po době, za kterou se u nás dají odsedět i dvě vraždy.

hugo.tom ( 7. srpna 2012 14:48 )

je mi jasné, že u nás to není růžové, ale naspat, že USA je svobodná země, to je fakt for. Tolik justičních omylů a vysekaných obviněných jen proto, že mají na dobré právníky, to snad jinde než v USA není.Většinou to schytají, ti co nemají na právníky a pokud možno dostanou hned trest smrti, aby se nemohli odvolávat. Tohle je svobodná Amerika, díky bohu za ten bordel u ná.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa