Nadržený pár: Zatkli ho při sexu mezi regály v supermarketu

Autor: Ladislav Leimer - 
3. srpna 2012
16:53

Své vášni nemohl, nebo nechtěl odolat vášnivý pár z amerického Kansasu. V supermarketu Walmart se totiž na sebe Julian Call (22) s přítelkyní Tinou Gianakon (35) vrhli přímo mezi regály. Policie je zatkla.

Podle svědků vešli Call a Gianakon do obchodu ruku v ruce a házeli po sobě vášnivé pohledy. Po chvíli se uchýlili ke krádeži. V supermarketu zcizili lubrikační gel! Sexuálním radovánkám se pak začali oddávat přímo mezi regály s oblečením.

Policisté byli překvapeni, dvojice nebyla opilá

Zamilovaný pár rozhodně nepřišel do supermarketu nakupovat. To se nelíbilo kolemjdoucím zákazníkům, kteří na vášnivou dvojici zavolali policii. Když strážnici dorazili na místo, ihned je zadrželi. K jejich překvapení však nebyli opilí, ani pod vlivem drog.

Pár bude souzen za sex, kterému přihlížela třetí osoba. V Kansasu je to trestný čin. Navíc se bude posuzovat, zda sexuálním radovánkám nepřihlíželi i neplnoletí. Call a Gianakon byli propuštěni zatím na kauci. Není jasno, zda při řádění v supermarketu došlo i na zcizený lubrikační gel.

ixtlil ( 3. září 2012 16:09 )

Dobrý den , já myslím ,že to mělo být maximálně jako přestupek a ne z toho dělat vědu . Policie je neměla zatýkat , maximálně je nechat prokázat totožnost a dát jim do ruky výzvu duces tecum a pak to spravit malou pokutou . Újmu neutrpoěl nikdo , větší morální újmu spatřuji v hloupém zabíjení při vývozu demokracie , kde to nazývají skoro jako u ČEZ , cosi jako netechnické ztráty . Ten ge lmožná chtěli použírt a jelikož ještě neopustili obchod, tak ke krádeži nedošlo , nikdo neprokázal, že jej nechtěli zaplatit. To odpad z Indie se naláduje jídlem v Alebertu a samozřejmě, že když to skončí v jejich žaludku, tak nikdo neprokáže, že něco ukradli, není totiž předmět doličný , je v jejich břiše. Tak tato veteš mi vadí daleko nejvíc .

londynskypes ( 3. srpna 2012 20:57 )

mezi regaly je to nejlepsi to te tlaci regaly i ze zadu nebo tu slapku a mas dojem ze ti ho tam taky nekdo narval

tvain ( 3. srpna 2012 19:30 )

takže jsou vlastně bez viny!

tvain ( 3. srpna 2012 19:29 )

Tina kouká fakt smutně, taky bych jí mezi regálama zasmrknul čítanku, aby se rozveselila

kobyla1 ( 3. srpna 2012 18:33 )

No jestli ten lubrikační gel ukradli v tom obchodě, tak to bylo určitě jen o tom, že požadovali předvedení účinnosti daného výrobku

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud