První dáma Francie: Za Hollanda vdaná není a svatbu neplánuje

Autor: ČTK, mokk - 
7. května 2012
14:44

Nová první dáma Francie Valérie Trieweilerová(47) si se svou novou funkcí hlavu neláme. Za nového prezidenta Françoise Hollande (57) se zatím provdat nehodlá a chce i nadále pracovat a být finančně nezávislá. Francouzský časopis Paris Match se tedy zatím nemusí bát, že by odešla.

Dvakrát rozvedená  Valérie Trieweilerová je životní družkou dosud svobodného Hollanda od roku 2006, ale o svatbě prý partneři stále neuvažují. Tato situace by v diplomatické rovině mohla vyvolat některé komplikace, ale nový prezidentský pár si s tím podle všeho hlavu neláme. "Upřímně řečeno to není stránka věci, která mě zvlášť tíží," řekla po volebním vítězství partnera elegantní novinářka Trierweilerová.

Nemá prý jasno, jak se její role první dámy bude odvíjet, ale je přesvědčená, že bude s to se přizpůsobit, hlavně že bude moci dále pracovat. "Být finančně nezávislá je pro mne zásadní věcí," zdůraznila hnědovláska, která pracuje pro francouzský časopis Paris Match a malou soukromou televizní stanici Direct 8. V další novinářské práci se ale v roli první dámy bude věnovat jen "vybraným tématům".

rudyptak48 ( 7. května 2012 20:19 )

...vlezdo-p-r-d-e-li-z-m-u-s...

rudyptak48 ( 7. května 2012 20:18 )

Jen doufám, že mu slečna rotwailerová zatrhne vlezdo***ismus k tusté Betrě Merkel.

kobyla1 ( 7. května 2012 16:52 )

No on je chytrej což o tobě se bohužel říct nedá demente neokomunistickej

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud