Čěši jsou první v neřestech: Politici pod parou nám jdou příkladem

Autor: SAN, fab - 
4. května 2012
06:34

Česko je ráj neřestí! V zabijácké čtyřkombinaci kouření, pití alkoholu, fetování a hazardu vedeme světovou ligu! Tvrdí to alespoň agentura Bloomberg. Jediný, kdo z toho může mít radost, je ministr Kalousek. Stát z místního permanentního mejdanu totiž inkasuje obří daně! Někteří politici nám však jsou řádně příkladem alkoholu se nebrání ani ve sněmovně.

Exposlanec Petr Kott (ODS) nebyl v roce 2004 kvůli podnapilosti ani schopný ve Sněmovně hlasovat. Nakonec ho museli podpírat a odvést.

Exposlanec Jan Schwippel (ODS), který svým hlasem pomohl shodit Topolánkovu vládu, se v roce 2010 opil tak, že vrávoral a nedokázal ze sebe dostat kloudnou větu, když si s ním čtenář Blesku natočil rozhovor.

Delegát na sjezdu Strany zelených Jan Šlechta proslul v roce 2008 evidentně ovíněným vystoupením, kdy žvatlal o tom, jaký je milovník přírody a je mu na sjezdu strany dobře.

Senátor Zdeněk Škromach ještě ve Sněmovně řečnil v roce 2010 tak rozverně, že musel vysvětlovat složení nazelenalé tekutiny v lahvi, z níž si přihýbal. Tvrdil, že to byla aloe, ale připomínalo to pepermintku.

Ministr financí Miroslav Kalousek je ve Sněmovně označován Davidem Rathem jako opilec. Na některých videích – např. pověstném s »kokoty « – skutečně nepůsobí nejstřízlivěji. Připustil „že se občas opije“, nyní prý ale pít kvůli zdravotním potížím nemůže.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

hu11 ( 4. května 2012 13:48 )

Žijeme v zemi kde : • Vláda, která nevládne lidem, ale svým peněženkám. • Česko je popelnice Evropy! • Kolik zlodějů prokazatelně vytunelovalo a ještě vytuneluje tuhle zemi? • Zdražení potravin, zdražení energie, zdražení benzinu. • V obchodech se prodává zkažené maso. Chce se vám tady žít ??

rolpa ( 4. května 2012 13:37 )

Jasne že cesti politici pijou ligu a to jak hazarduji se zdravim celeho naroda jen potvrzuje ze berou drogy.

cat99 ( 4. května 2012 12:42 )

Já teda žádného šmejda českého zloděje-politika za vzor nemám a nikdy mít nebudu! Další novinářská kachna od Třesku-Plesku!

amd.zeleny ( 4. května 2012 12:35 )

A když k tomu ráji neřestí přidáme několika parchanty rozkradenou republiku,tak jsme skutečně světovou jedničkou.

liwa ( 4. května 2012 12:09 )

Vždy,když vidím politickou reprezentaci ČR,tak mně napadne slavný echt český vynález antiseptický klouzek.Nikdo neví co to je,k čemu to je,ale prý to má být výborný.U vlády je jasný českoněmecký výraz židovského původu a to pumprdentlich.Pro ty co nemají klasické vzdělání je to něco na způsob něčeho perfektního,co ovšem stojí za hovno.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud