Bangladéš: Dívky (11) se prodávají za 11 korun

Autor: Jindřich Bíč, mokk - 
26. března 2012
16:32

Jedenáctiletá prostitutka polyká pilulku Oradexon, která slouží k tomu, aby dobytek rychle tloustnul. Její cíl je být také macatá, protože chce na své zaoblené křivky nalákat co nejvíce zákazníků. Taková je situace v muslimském Bangladéši. Podle neoficiálních informací tam působí až 150 tisíc kněžek lásky.

Chudé rodiny na venkově prodávají totiž své malé dcery v přepočtu za 4500 Kč. Podobně na tom byla i dnes již sedmnáctiletá Haši. Tu nalákala do obchodu se sexem obchodnice s lidmi, která ji prodala do nevěstince v dhácké čtvrti Kandapara.

Tehdy byla Haši podvyživená holčička, o kterou příliš velký zájem nebyl, a tak ji její »bordelmamá « donutila brát steroidy, které jsou určeny pro dobytek, aby rychleji ztloustla, a byla tak atraktivnější.„Existuje velký rozdíl mezi tím, jak vypadám teď a jak jsem vypadala v dětství,“ řekla Haši. „Nyní jsem schopná denně obsloužit spoustu zákazníků. Někdy až patnáct,“ chlubí se dívka, která má čtyřletého syna.

Své zákazníky »obsluhuje « v chatrči z vlnitého plechu, ale i když má zájemců dost, tak si na moc nepřijde. Ceny začínají v přepočtu na 11 Kč za styk, takže se musí hodně otáčet. „Když jeden den nemám zákazníky, tak druhý den nemám na jídlo,“ svěřuje se se šokující upřímností Haši.

Většina peněz, které vydělá, jde totiž do kapes majitelkám nevěstinců, které tvrdí, že si děvčata musejí odpracovat to, co za ně nevěstinec zaplatil. Dívky si nedokážou spočítat, kolik toho vydělají a kolik ještě dluží. Navíc jsou na steroidu Oradexon, který jim pomáhá dosáhnout sexy křivek, závislé. Při dlouhodobém užívání může oradexon způsobit cukrovku a vyrážky.

Haši ho však stejně jako ostatní dívky bude brát dál. Svého potomka sice neviděla už dva roky, starají se o něj příbuzní, ale její hlavní motivací je hlavně on. „Přála bych si našetřit nějaké peníze pro svého syna.“ Otázkou ovšem zůstává, jestli ho ještě někdy uvidí.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

teufel ( 27. března 2012 06:54 )

Je to sice hnus...na druhou stranu by bez těch cizinců holky asi chcíply hlady.Takže se nedá ani říct,co je horší.

hofihofi ( 27. března 2012 05:07 )

Jojo na tom slovensku je to hrozne, souhlasim.

hofihofi ( 27. března 2012 05:03 )

A jak to vis?

hofihofi ( 27. března 2012 05:02 )

Tak proc to tedy ctes a jeste pises?

hofihofi ( 27. března 2012 05:00 )

Ja to rikam furt, ze nejlepsi jsou cikanky, ale nesmi jim byt vic nez 13, to jeste maji ruzove lapličky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud