Foťte své jarní zážitky! Jak si užíváte skvělého počasí?

Autor: red - 
18. března 2012
13:03

Výzva pro čtenáře Blesku: Podělte se s námi o své zajímavé a aktuální jarní snímky. Nafoťte, jak si právě Vy užíváte jaro! Krásné počasí, které v současné době panuje nad Českou republikou, stojí prostě za to a nahrává nejrůznějším aktivitám. Jak ho trávíte? Jaké máte zážitky?

Teploty se vyšplhaly nad 20°C, letité teplotní rekordy padají o sto šest. Jen za včerejšek jich bylo překonáno 136! Lidé houfně vyrazili ven, na chalupy, do přírody, na procházky či za sportem.

Soutěžte s Blesk.cz: Pošlete své zážitky

Krásné jarní počasí zkrátka láká k nejrůznějším venkovním aktivitám. A Blesk.cz své čtenáře vyzývá: Vezměte foťák do ruky a zdokumentujte své jarní zážitky! Fantazii se meze nekladou, jsme jen zvědaví, jakým způsobem si naši čtenáři užívají krásné jarní počasí.

Své originální snímky můžete posílat na adresu tip@blesk.cz, do hlavičky svého e-mailu napište "Jaro" a připojte krátký komentář, o co na fotce jde. Autory tří nejzdařilejších snímků odměníme.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

singo-913 ( 18. března 2012 19:37 )

janinaw: To by mne taky zajímalo. Ale redaktoři diskuzi asi nečtou.

janinaw ( 18. března 2012 13:48 )

Jen dotaz, do kdy muzeme fotky posilat ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud