Zbil policisty i matku svých dvou dětí a tvrdí: Nejsem násilník, jen provokuju

Tento mladík je velmi agresivní. Zbil policisty i matku svých dětí  (Autor: FTV Prima)
Autor: mivr - 
11. března 2012
21:04

Muž z Jihlavy byl nejprve dvakrát během středy zatčen za zběsilou jízdu po městě a potyčku s policií, pak před tamní mateřskou školkou zbil matku svých dvou synů. Na otázku, zda mu jeho chování přijde normální, odpověděl s klidem a úsměvem na rtech: "Nejsem agresor, spíš bych řekl provokatér."

Přímo před humpoleckou mateřskou školkou zaútočil muž na matku svých dvou synů, a to jen proto, že mu je nechtěla předat. Žena pro odmítnutí měla ale pádný důvod. Muž totiž ve středu projel šílenou rychlostí Jihlavu, zbil policistu a i jinak agresivně se projevoval. On ale tvrdí, že policie se k němu chovala hrubě jako první...

Když mu matka nechtěla děti dát, zkopal ji přímo před hřištěm plným malých dětí. "Na zem ji dostal kolenem, pak přidal další ránu. Dítě poté zavřel k sobě do auta," popisoval hrůznou scénu svědek televizi Prima.

"Kopal ji, vypustil jí pneumatiky, aby nemohla odjet. Nakonec ale i s dítětem odjela a vyhledala lékařskou pomoc," sdělila mluvčí pelhřimovské policie. Muž se ale s porážkou jen tak nesmířil. Druhý den naběhl k matce svých dvou dětí do práce a zase ji psychicky i fyzicky ohrožoval.

Na otázku televize Prima, zda mu jeho chování připadá normální, odpověděl: "Neříkám, že jsme kliďas, ale nejsem agresor, jsem spíš provokatér." Případem už se zabývá policie.

alex0800 ( 12. března 2012 08:47 )

Pověsit za koule do průvanu na dožití ;-) Nebo vyslat do gulagu, když je nebezpečný i pro své okolí.. Asi nějaká mentální porucha, ne?

nm48 ( 12. března 2012 06:56 )

neni pochopitelné , policie ho okamžitě měla zajistit sebrat auto a podat návrh na vzetí do vazby i když vím že soudcovská mafie ho propustí ale alespoň to skusit,tento zmetek ještě nadělá škody jak jsem ho poslouchal v televizi tak tento kripl si zaslouží jedině kulku

lidusa123 ( 12. března 2012 06:53 )

honza1965 ( 12. března 2012 01:37 )

Vypadá to, že píšeš z vlastní zkušenosti a ten obušek se na tobě skutečně nepěkně podepsal

illis ( 12. března 2012 00:50 )

On tvrdí, že není agresor, ovšem psychopat je zcela jistě. Od takového bych s dětmi odešla, nic by mne v takovém vztahu s násilníkem neudrželo. Největší problém je, že to vše děti vidí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud