Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Falešná gynekoložka: Ordinovat do Bechyně šla kvůli milenci

Autor: Vlaďka Hradská - 
29. ledna 2012
05:00

Najít si druha zřejmě nebyl pro Sandru Slobodowou žádný problém. Jako přeoperovaný chlap si dokázala muže hravě obtočit kolem prstu. Blesk zjistil, že jako falešná soudkyně žila roky v Praze s Janem S. (30). Ve vězení, kde seděla za podvody, se přes inzerát seznámila s Vladimírem (30), s nímž pak prožila několik měsíců. A jak se protřelá podvodnice ocitla v Bechyni? Našla si tam kolouška Jakuba C.!

V pronajatém bechyňském bytě 2+1 žila nesourodá dvojice jen pár měsíců. Za tu dobu si stihla falešná gynekoložka zařídit, vybavit a otevřít gynekologickou kliniku. „Nastěhovali se asi v létě. Ani jsme je moc nevídali. Leda když spolu venčili psa. Ona byla vysoká, dlouhonohá blondýna a on byl mladíček,“ shodli se obyvatelé panelového domu. Že si našla někoho, kvůli komu byla ochotná opustit Prahu, potvrdil Blesku i gynekolog Václav Fišer. Sandra v tu dobu pracovala jako zdravotní sestra v gynekologické ordinaci a vztah s novou láskou netajila.

Prý měla asi o 12 let mladšího kluka. Smál jsem se jí a říkal, aby si na nezletilce dala pozor, nebo ji zavřou. To jsem ovšem netušil, kdo je, a že obelstí úplně každého,“ řekl Václav Fišer.

Momentálně je byt v Bechyni prázdný. „Ten mladík se odstěhoval jen pár dní před jejím zatčením. Sbalil si všechny věci a už se tam neobjevil,“ potvrdila Blesku sousedka, která s oběma bydlela ve stejném patře. Zmizely rovněž cedule upozorňující na nově otevřenouordinaci. Na nového gynekologa si budou muset v Bechyni zase nějaký čas počkat.

liskabystrouska ( 30. ledna 2012 05:52 )

jsou to promiskuitní lidé,nechutní...

zelena.karkulka ( 29. ledna 2012 21:42 )

když už tak velebnosti

zelena.karkulka ( 29. ledna 2012 21:41 )

jo,bezvadně ti to ,,sluší,,

pravicovy_volic ( 29. ledna 2012 12:28 )

Decathlon = komouš, rudý zmr.d,závistivá smradlavá socka, příživník a flákač na Blesku, zaprděný důchodce, duševní impotent, bolševický kretén, buzerant, hovado, zoofil - kozomrd

pravicovy_volic ( 29. ledna 2012 12:27 )

Áááá rudé hovado Decathlon se probudilo z včerejšího lahváčového deliria...to zas bude do večera na Blesku rudě na.sráno, z jeho dementní tlamy....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud