Obvinění z vraždy Vytopila řekli policii: Vraždu viděl cyklista

Obvinění z Vytopilovy vraždy přivedli policii ke klíčovému svědkovi  (Autor: Foto Blesk)
Autor: ČTK, ljš - 
12. prosince 2011
13:34

Bývalí manželé Radka (45) a Filip O. (37), podezřelí z vraždy brněnského místostarosty Vytopila, spolupracují s policií. Z jejich výslechů vyplynulo, že v okamžiku vraždy projížděl kolem místa činu cyklista, který mohl vše vidět. Policie ho nyní hledá.

Vytopil byl zavražděn v pátek 9. září kolem 19:00. Cyklista jel tou dobou údolím směrem k restauracím Eldorádo a U Raka. "Mohl vidět na zemi ležícího poškozeného a u něj stojícího muže," řekla krajská policejní mluvčí Petra Vedrová serveru iDnes.cz.

"Svědectví cyklisty může být pro objasnění celé kauzy klíčové. Neměl by proto již otálet a přihlásit se na krizovou telefonickou linku 158," doplnila policejní mluvčí. Vedrová Blesk.cz potvrdila, že informaci o svědkovi mají přímo od podezřelých. Na otázku, který z obviněných více spolupracuje však odmítla, vzhledem k probíhajícímu vyšetřování, odpovědět.

Vytopil byl naposledy spatřen v Brně v Mariánském údolí. Později se na druhé straně Brna našly pohozené jeho doklady. Policie pak našla jeho tělo u Polánky nedaleko Moravského Krumlova. Tělu chyběla hlava, po té kriminalisté stále pátrají. Z vraždy jsou obvinění bývalí manželé Radka O. (45) a Filip O. (37) letý bývalý manžel. Oba jsou ve vazbě.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

zelena.karkulka ( 12. prosince 2011 23:36 )

rozkaz zněl jasně,muž nesmí projít

gizela.kulenova ( 12. prosince 2011 19:11 )

http://netjournal.cz/clanek/20?who=pG6BpWtklqltZKmVqW4%3D

letajici_svec2 ( 12. prosince 2011 18:58 )

jel kolem cyklista s koženou brašnou a šlapal do pedálů

buban ( 12. prosince 2011 16:40 )

Tak já na jejich místě bych taky něco hodila do placu, třeba jako že to celé si na kameru tocil Janek Kroupa, ale kamera mu upadla do te vody, takže všechen materiál byl zničen kapry, posléze ulovenými na vánoční trh (teď jen aby se někomu-treba tomu cyklistovi- nezadrhla polivka z tech nebohych ryb).A ty prachy? Ty přece dostal ten cyklista-aby se dobře utajil.

marie60 ( 12. prosince 2011 16:22 )

To už je fakt na hlavu postavené.Je vidět, že tam byli a ještě se budou odvolávat.Onderka kecal, že neví kam se poděly prachy a přitom ta jeho exmilenka řekla, že je dali rodičům Vytopila.Někdo na jiné diskusi zas napsal, že rodiče nic o nich neví.To je teda guláš, co?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud