Největší gauner české politiky je Gross: Zvolte Pana Čistého!

Gaunera už známe, zvolte Pana Čistého  (Autor: Foto Blesk)
Autor: red - 
22. listopadu 2011
23:05

Čtenáři Blesku zvolili největším gaunerem české politiky Stanislava Grosse. Ten v průzkumu na téma, které málokoho v Česku nechává chladným, vyhrál naprosto suverénně. Je však v české politice někdo zcela bez poskrvny? Pomozte ho Blesku najít!

Máte svého oblíbeného politika, jehož kauzy nezdobí titulní stránky novin? Myslíte, že jedná přímo a nemá žádné kostlivce ve skříni? Nominujte ho v anketě o Pana Čistého české politiky. Své tipy pište do diskuze nebo na email tip@blesk.cz

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

sirena ( 28. listopadu 2011 16:06 )

Kdyby nebyl Gross levicový politik, tak by takto nedopadl. U modrého ptactva, TOPSTARu,Veverek vám nevadí nic, ale jak je trošku možnost rýpnout do levice, tak modré ptactvo a jeho nohsledi řvou jak pominutí. Přitom v Rakousku je soc.dem. ve vedení od konce války , rakušané jsou spokojeni a Rakousko prosperuje, ale je pravda, že že kníže Schlafenberg by tam s celou "svou" partají neuspěl.

sally47 ( 28. listopadu 2011 11:31 )

jděte do hajzlu i s Vašími průzkumi.jen vyplachujete lidem mozeg.ty největší gauneři jsou právě skorumpovaný novináři a není jích málo!!!

dobrotka ( 25. listopadu 2011 23:06 )

dagma9 - i ostatni - jsem si dlouho myslela, ze jsem osamocena s podobnymi nazory, ale vidim, ze uz zacina lidem svitat. Ja uz mam podobne nazory nekolik let. No, vidim ze i ostatni uz uvazuji podobne. Ted uz jenom vlezt do parlamentu a nebo na hrad vsecho vyhazet z oken. NIC jineho nepomuze. Na vsechno ostatni - na nazor lidi, na kritiku, dokonce i na dukazy - jsou uplne rezistentni. PROTOZE VI, ZE JIM TO NAROD DOVOLI!!!!! NAROD UMI JENOM REMCAT A SKUTEK UTEK

tajna1509 ( 24. listopadu 2011 16:58 )

tomik007

tomik007 ( 24. listopadu 2011 15:59 )

Kradou zprava, Kradou zleva, Kradou dole, Kradou nahore, Kradou v prostredku a u kina, Krade kikina lidova pisen

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud