Ztracená Slovenka hledala přes seznamku muže!

Autor: Čas.sk, jaj, koj - 
28. prosince 2010
11:56

Zuzana Farkasová (56) zmizela před pěti dny. Pekla vánoční cukroví, zazvonil jí telefon a někam "si odskočila". Rodina jí od té doby neviděla. Dle slov její matky v poslední době přes seznamku hledala nového muže, protože se cítila osamělá. Rodina je přesvědčená, že její poslední telefonát souvisí právě se seznamkou.

Podnikatelka Farkasová náhle opustila domov den před Štědrým dnem. "Když odcházela byla velice rozrušená a spěchala. Myslím, že jí někdo klidně mohl volat z toho klubu," řekla její matka Ester Szabo (79). Farkasová navštěvovala totiž takzvaný klub osamělých neboli seznamku.

V poslední době neměla Zuzana jednoduchý život. Před dvěma lety se po 30 letech rozvedla se svým manželem a politikem Pálem Farkasem (57). Od té doby se stále soudí. "Stále nemají dořešené rozdělení majetku, nedohodli se," potvrdil syn Pavol (32).

Manžel ji chtěl mít stále doma

Život s Farkasem byl údajně velice složitý. Byl to dominantní člověk a svou manželku držel zkrátka. "Byl na Zuzku velice přísný, moc jí toho nedovoloval. Chtěl, aby byla stále doma a ani nepracovala," vypověděla přítelkyně Farkasové Ildiko (54).

To, že byl otec přísný, potvrdil i syn. Samotný Farkas se k věci nechtěl příliš vyjadřovat: "Nechci mluvit o dominanci v našem vztahu, to teď věci nepomůže. Prožili jsme nejsmutnější Vánoce, já udělám vše pro to, aby se má exmanželka našla," řekl Pál.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

liskabystrouska ( 29. prosince 2010 07:39 )

ano,ale určitě si najal komplice.....

liskabystrouska ( 29. prosince 2010 07:38 )

muj boze...proč stále píšete,tak dlouhé příspěvky?

liskabystrouska ( 29. prosince 2010 07:36 )

tak vyřešil majetkový spor...

divenka ( 28. prosince 2010 19:41 )

pro osmaělé tak trochu BDSM? Že by jako dostala povel a uposlechla a je teď v držení nějakého sex fantasty, co si myslí, jak skvělou má otrokyni? Takových případů je také celkem dost. Celá stylizace toho článku tomu napovídá.... jen si nejsem jistá, kde je tím ůpánem" co ji ovládá... může to býtjakákoliv nová známost, může to být i žena a může to být i exmanžel.

krab ( 28. prosince 2010 19:27 )

mám stejný názor

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud