Byla těhotná Renata zavražděna? Policie rozkopala zahradu jejího expřítele

21. 3. 2014
19:46

Zřejmě tragický skon stojí za záhadným zmizením Češky Renaty Gašparové. Vše nasvědčuje tomu, že byla na Slovensku zavražděna. Jejího expřítele kriminalisté zadrželi a prohledali jeho pozemek! Pak ho ale museli propustit

Vyšetřovatelé mají podezření, že Renata Gašparová byla zavražděna a pohřbena právě na pozemku svého někdejšího partnera Dominika v obci Stará Turá. S ním dokonce čekala dítě a v době jejího zmizení, v říjnu 2012, byla už v pokročilém stádiu těhotenství.

Spojitost jejího zmizení s jejím někdejším druhem potvrdila i matka Gašparové, která policistům sdělila, že tehdy dcera zmizela poté, co šla za svým expřítelem dohodnout alimenty. "Nepřeji to nikomu zažít. V den, kdy zmizela, jsme byly domluvené, že se sejdeme. Zavolala mi, že ještě zajede za Dominikem, aby se dohodli na alimentech. Od té doby se mi neozvala," řekla matka Renaty webu cas.sk.

I pro kriminalisty je hlavním podezřelým právě Dominik, jehož zahradu včera kriminalisté nařídili podrobně prozkoumat. Žádné vodítko ale zřejmě nenašli, protože ho později propustili.

Podle sousedů platil expřítel Renaty v okolí za podivína. „Často chodil po lese v neprůstřelné vestě, byl po zuby ozbrojený a jezdil v okolí na koni. Na zahradě si postavil týpí, ve kterém řadu měsíců žil,“ uvedl pro server cas.sk jeden s Dominikových sousedů.

 

fiona24 ( 22. března 2014 17:58 )

je to smutne ja na matkinom mieste vyhladam toho Dominika a prinutila by som ho povedat kde je moja dcera... hrozne, co musi prezivat ...

decathlonova-matka ( 22. března 2014 11:31 )

měli mu rozkopat pr.del a ne zahradu

oliiiii3 ( 22. března 2014 07:46 )

Myslim si . jestli je zavrazdena tak ji urcite nezahrabal na svoji zahradu, muze to byt pouze jen nahoda ze ji nekdy najdou. Je to opravdu smutny zemrelo i nenarozene miminko nechtela bych to zazit. Je mi lito rodicu. Doufam ze ji najdou a jeho poradne odsoudi.

tomik007 ( 21. března 2014 21:54 )

 Dominik si evidentne domluvil alimenty v nejspodnejsi casti tabulky....

clarabella ( 21. března 2014 21:13 )

 od začátku je jasný odkud vítr vane, ale dokázat to.... doufám, že ji najdou a chlap shnije ve vězení.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud