Mráz si vyžádal další oběť: V Praze byl nalezen umrzlý muž

Ilustrační foto
Autor: ČTK, mivr - 
1. 12. 2010
19:00

Kruté mrazy si vyžádala další, v pořadí již třetí letošní oběť. V Praze byl ve středu dopoledne nalezen umrzlý muž. Podle policie se jednalo o bezdomovce. Lidé bez domova trpí zimou asi nejvíce. Záchranáři k nim často vyjíždějí, protože jsou podchlazení.

Muž se našel ve středu dopoledne v areálu bývalé továrny Waltrovka v pražských Jinonicích. Lékař na jeho těle neshledal žádné známky násilí. "Byla nařízena soudní pitva," uvedla mluvčí pražských policistů Eva Miklíková.

Mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová, že záchranáři dnes zasahovali u třech mužů, které kvůli podchlazení odvezli do nemocnice. Šlo patrně o bezdomovce. Bylo jim 35, 50 a 60 le.

Muž, který byl nalezen umrzlý ve středu, je již třetí obětí velkých mrazů, které jsou v celé České republice. Prvním se stal bezdomovec minulý týden, jehož zmrzlé našli policisté minulý týden v Nových Butovicích v Praze, druhou obětí se před třemi dny stal muž v Brně.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zamlzena ( 2. prosince 2010 12:35 )

já myslela ,že zase první oběť / sylším tomuž po čtvrté a pořád jder o první oběť/ Kdoví kolik jich už je. Je tady nový středověk, budeme sbírat mrtvolky, protože v jednadvacátém století máme ještě žebráky.

sharkfish ( 1. prosince 2010 21:01 )

musim s tebou souhlasit, neb máš stoprocentní pravdu

gogo ( 1. prosince 2010 20:48 )

nemilosrdné zimy. Stal se obětí nemilosrdné morální a ekonomické situace tohoto státu. Člověk není zvíře aby si mohl vyhrabat noru a tak by měl mít právo na střechu nad hlavou. Když neustále jsou nám v této demokracii zdůrazňována lidská práva...

Zobrazit celou diskusi
Další videa